Míšina čokoláda

Vybrat:      Řadit podle: vzestupně sestupně

Novinka

Čokoláda Míšina čokoláda bílá 40% 80g - Jemná bílá čokoláda 40% s vysokým obsahem kakaového másla se přímo rozplyne na jazyku. Ochutnejte další tabulku od 100% české čokolatiérky!

Cena:
148,-

Novinka

Čokoláda Míšina čokoláda bílá 40% s kardamomem 80g - Jemná bílá čokoláda 40% se špetkou kardamomu. Toto koření nejčastěji najdeme v indickém kari, ale například beduíni si s ním ochucují kávu. Má intenzivní exotickou chuť i aroma.

Cena:
148,-

 

Čokoláda Míšina čokoláda bílá 40% 80g

Jemná bílá čokoláda 40% s vysokým obsahem kakaového másla se přímo rozplyne na jazyku. Ochutnejte další tabulku od 100% české čokolatiérky!


 

Čokoláda Míšina čokoláda bílá 40% s kardamomem 80g

Jemná bílá čokoláda 40% se špetkou kardamomu. Toto koření nejčastěji najdeme v indickém kari, ale například beduíni si s ním ochucují kávu. Má intenzivní…


Novinka

Čokoláda Míšina čokoláda hořká BIO 65% Dominikánská republika 80g - Tmavá čokoláda 65% s vysokým obsahem výběrových kakaových bobů z nejlepších plantáží v Dominikánské republice. Velmi jemná a příjemně sladce hořká tabulka.

Cena:
148,-

Novinka

Čokoláda Míšina čokoláda hořká BIO 75% Dominikánská republika 80g - Tmavá čokoláda 75% s vysokým obsahem výběrových kakaových bobů z nejlepších plantáží v Dominikánské republice. Velmi jemná a příjemně sladce hořká tabulka.

Cena:
148,-

 

Čokoláda Míšina čokoláda hořká BIO 65%…

Tmavá čokoláda 65% s vysokým obsahem výběrových kakaových bobů z nejlepších plantáží v Dominikánské republice. Velmi jemná a příjemně sladce hořká tabulka.


 

Čokoláda Míšina čokoláda hořká BIO 75% Tanzanie 8…

Tmavá čokoláda 75% s vysokým obsahem výběrových kakaových bobů z nejlepších plantáží v Tanzanie. Velmi jemná a příjemně sladce hořká tabulka. Oceněná…


Cena:
148,-

Novinka

Čokoláda Míšina čokoláda mléčná 50 % Dominikánská republika 80g - Mléčná čokoláda 50% vyrobená z kakaových bobů z Dominikánské republiky s vysokým obsahem kakaového másla. Pro milovníky mléčné čokolády, kteří hledají výraznou čokoládovou chuť.

Cena:
148,-

 

Čokoláda Míšina čokoláda hořká s pomerančem BIO 7…

Tmavá čokoláda 75% s vysokým obsahem výběrových kakaových bobů z nejlepších plantáží v Tanzanie, ochucená voňavým pomerančovým olejem. Velmi jemná a příjemně…


 

Čokoláda Míšina čokoláda mléčná 50 % Tanzanie 80g

Mléčná čokoláda 50% vyrobená z kakaových bobů z Tanzanie s vysokým obsahem kakaového másla. Pro milovníky mléčné čokolády, kteří hledají výraznou čokoládovou…


Máte-li dotazy, kontaktujte nás

Možnosti plateb: VISA Electron VISA MasterCard Maestro

Verified by VISA MasterCard SecureCode


© 2018, všechna práva vyhrazena cokolada.cz   |   Facebook  |  mapa stránek