Neodolatelně hříšný čokoládový butik

Chcete se ponořit do čokolády jako herec Alfred Molina ve vynikajícím filmu Lasse Halströma Čokoláda s Juliette Binoche a Johnym Deppem? Máme pro vás tip. Do japonského Tokia v prosinci minulého roku přibyl nový čokoládový butik belgické luxusní značky Godiva, a je opravdu na co se dívat, respektive co ochutnávat.

Obchod Godiva
foto: wonder-wall.com

Ke vstupu láká již prosklená výloha, která způsobuje, že se musíte podívat dovnitř, ať už chcete, nebo ne. Ale jistě, že chcete. Kdo by nevstoupil do ráje vysokých stropů a moderní architektury, kde po zdech stéká nejjemnější a nejkvalitnější belgická čokoláda, vybraná z nejlepších kakaových bobů? Čokoláda, belgické pralinky, plněné čokoládové bonbony…to vše je všude kolem nejen ke shlédnutí nebo koupi, ale v druhém patře butiku lze v kavárně též všechno ochutnat a nechat se dokonale unést. Japonci se tak mohou pochlubit opět něčím zcela novým, a jak už to přes silné tradice této země bývá zvykem, také extravagantním. Pro mladé a moderní Japonce to bude zkrátka „meeting point No.1“!

Čerpáno z:
Krejcarová, Lenka. Čokoládový butik k nakousnutí. Časopis týden (www.tyden.cz), rubrika Co se staví ve světě, 8.12.2009.

logo Čokoláda.cz

 

Máte-li dotazy, kontaktujte nás

Možnosti plateb: VISA Electron VISA MasterCard Maestro

Verified by VISA MasterCard SecureCode


© 2020, všechna práva vyhrazena cokolada.cz   |   Facebook  |  mapa stránek