Čokolády KACAU

Dva přátelé, jeden z Peru a druhý z Ekvádoru, se rozhodli, že chtějí v čokoládovém světě udělat něco, co tu ještě nebylo. Využívají velmi kvalitní ekvádorské kakaové boby a přímo v zemi čokoládu také vyrábí. Jsou tak v neustálém kontaktu se surovinami a netahají výrobu tabulek po celém světě.
Ve svém týmu mají profesionálního kuchaře, který je odborníkem na míchání chutí, takže v Kacau Chocolates připraví chuťové kombinace vypilované do posledního detailu. Díky tomu vzniklo 10 jedinečných tabulek, které jste rozhodně nikdy neochutnali.
 

Rozšířené vyhledávání Zobrazení: Obrázkové   Tabulkové

Vybrat:      Řadit podle: vzestupně sestupně

Jinde nekoupíte
Akce
Novinka
Sleva

Cena:
139,-

Jinde nekoupíte
Akce
Sleva

Cena:
139,-

 

Kacau hořká čokoláda - naranjilla a citronová…

Akční cena, původní cena 145 Kč Dokonalé spojení originálních kakaových bobů a sladkého nádechu citronové trávy je podtrhnuto exotickou citrusovou chutí…


 

Kacau hořká čokoláda - Super Seeds 74% 70g

Akční cena, původní cena 145 Kč Nenechte si křupavostí a dokonalou chutí této čokolády odvést pozornost od důležitosti výživných a silných ingrediencí, ze…


Jinde nekoupíte
Akce
Sleva

Cena:
139,-

Jinde nekoupíte
Akce
Sleva

Cena:
139,-

 

Kacau hořká čokoláda - pomeranč a mochyně 70g

Akční cena, původní cena 145 Kč Kombinace peruánské mochyně, výrazné a čerstvé vůně pomerančů a naší lahodné čokolády vytvoří neskutečný chuťový zážitek.


 

Kacau hořká čokoláda - káva, kardamom a molle…

Akční cena, původní cena 145 Kč Lehounký sladký nádech růžového pepře spojený s chutěmi kávy a kardamomu vytvoří charakteristickou a originální chuť.


Jinde nekoupíte
Akce
Sleva

Kacau hořká čokoláda - matcha a citron 70g - Díky čokoládě vytvořené perfektní kombinací osvěžujícího citronu se zeleným čajem matcha zapomenete na každodenní shon a starosti.

Cena:
139,-

 

Kacau hořká čokoláda - matcha a citron 70g

Akční cena, původní cena 145 Kč Díky čokoládě vytvořené perfektní kombinací osvěžujícího citronu se zeleným čajem matcha zapomenete na každodenní shon a…


Máte-li dotazy, kontaktujte nás

Možnosti plateb: VISA Electron VISA MasterCard Maestro

Verified by VISA MasterCard SecureCode


© 2020, všechna práva vyhrazena cokolada.cz   |   Facebook  |  mapa stránek