Poděkování od našich zákazníků

Zde vystavujeme ty zprávy od spokojených zákazníků, které nám udělaly největší radost:)

Dobrý den, děkuji Vám touto cestou za kompletní vyřízení mojí objednávky. Byla velice rychle vyřízena,zboží jsem převzala v perfektním stavu,dárkově zabalené. Čokolády jsem objednala pouze na základě Vaší reklamy na Seznamu.cz a jsem velmi překvapena kvalitou Vámi poskytovaných služeb. Budu Vás dále doporučovat přátelům a známým.

I.Pacholíková

 

Dobrý den do Čokolády,kritiku nemám absolutně žádnou, snad jen, že Vaše čokolády jsou chuťově vynikající a jen se po nich zaprášilo. Chutnaly nám všechny včetně krému. Doporučila bych všem milovníkům čokolád, aby si připlatili a dopřáli si opravdovou čokoládu. Brzy se k Vám zase vrátím. Přeji Vám chutné čokoládové dny.

Sylva Franková

 

...Na závěr ještě dodám, že jsem vděčný zato, že díky firmám jako je ta Vaše mám šanci ochutnat opravdovou čokoládu, protože u "čokolád" prodávaných běžně v obchodech považuji v dnešní době za úspěch, pokud vůbec obsahují kakao...

Tomáš Krátký

 

Dobrý den,
ano, zásilka mi přišla něco po desáté hodině a v pořádku, čokoládky vypadaly nádherně, krásně zabalené! :-) Zalitovala jsem, že jsem si nějakou neobjednala pro sebe :-)

Ještě jednou Vám mockrát děkuji a přeji příjemný večer.

Martina Holoubková

 

Dobrý den,
moc díky! Jste úžasní. Jste nádherným místem na internetu, kde je tak snadné a příjemné zprostředkovat tolik potěšení a radosti mé milované osobě, tak kouzelnými čokoládovými balíčky. Váš web každému doporučuji, protože naplňujete přesně mé představy o tom, jak to má fungovat.

Děkuji za fotku toho balíčku. Jsou to úplně nadstandardní služby... :-) Budu se k Vám rád vracet...

S pozdravem

Jan Procházka

 

Dobrý den,
Jste dokonalí, zásilka dnes dorazila, takže moc díky,všechno je v nejlepším pořádku, už se těším, že mi obdarovaní dají ochutnat. :-)
Určitě to nebyla moje poslední objednávka u vás,
Přeju krásné Vánoce a ještě jednou moc díky!!!

Petra Moravcová

 

Děkuji za fotku, balení vypadá skvěle. Pokud vše v pořádku dorazí, tak budu velmi rád nadále využívat Vašich služeb. Ještě jednou díky. :)

Stanislav J.

  

Dobrý den,
jsem velmi spokojená s nákupem čokolády ve Vašem obchodě. Je to vánoční dárek, takže jestli i chutnala budu vědět až po vánocích. Objednání snadné rychlost dodání skvělá. Přeji mnoho spokojených zákazníků a děkuji.

Jana Kubková

 

Velice bych chtěla poděkovat celému týmu za vyřízení mé objednávky. I když jsem si pro expedici vymyslela téměř šibeniční termín, celý tým se snažil vyhovět jak jen to bylo možné. Velmi děkuji za příjemnou a rychlou komunikaci a za celý nákup. Kdyby byly všechny obchody jako je ten Váš, bylo by nakupování skutečné potěšení.

Kristýna Kunclová

 

Dobrý den,
s nabídkou Vašich čokolád jsem se setkala nečekaně - zpříjemnily mi přestávku na školení (listopad Žitná ul). Nemohla jsem zapomenout na chuť slané čokolády a chtělo se mi zavzpomínat na Toskánsko (výběr podle nabídky na Vašich stránkách). Velkou roli hrálo také to, že jsem mohla vyzvednout objednávku u nás, na Jižním Městě. Přišla malinko později, ale líbilo se mi, že jste okamžitě odpověděli na můj dotaz, co je s objednávkou. A navíc jsem opravdu dostala slíbený dáreček navíc - 4 ! čokoládky.
Vážně jsem nadšená a až pomine vánoční přeslazené období, zase si něco objednám.
Díky a pěkné dny

Ivana Machová

 

Máte-li dotazy, kontaktujte nás

Možnosti plateb: VISA Electron VISA MasterCard Maestro

Verified by VISA MasterCard SecureCode


© 2020, všechna práva vyhrazena cokolada.cz   |   Facebook  |  mapa stránek