Proč nakupovat u nás

1. Široká nabídka výjimečných čokolád, které jinde nenajdete

Máme nejširší nabídku opravdu kvalitních zahraničních čokoládoven, které jsou spíše rodinného typu a dbají na perfektní suroviny a správný proces výroby čokolády. To nejdůležitější ale je, že fantasticky chutnají, dokazují to i mnohá ocenění z mezinárodních soutěží jako je Academy of Chocolate nebo Salon du Chocolat! Kromě tabulkových čokolád nabízíme i pralinky a dárková balení, a různé čokoládové speciality.

2. Snadné a přehledné nakupování

Díky obchodu Čokoláda.cz Vás od čokoládových dobrot dělí jen několik kliknutí! Brouzdejte různými kategoriemi v levém sloupci nebo využijte rozšířené vyhledávání pro rychlé nalezení toho pravého produktu. Ve čtyřech jednoduchých krocích dokončete objednávku a máte vyhráno!

3. Dárková balení a osobní vzkazy

Čokoláda.cz není jen obyčejný elektronický obchod, ale také dárková služba! Chcete svým blízkým darovat ten nejsladší dárek?  Nakoupené výrobky připravíme do dárkových tašek nebo krabiček podle Vašeho přání, přidáme ručně psané věnování na luxusním papíře a obdarovanému balíček dovezeme kamkoli po České republice nebo Slovensku. Navíc si můžete zvolit požadovaný termín doručení na libovolný čas dopředu - my se postaráme, aby dárek dorazil v ten správný den.

4. Rychlé dodání kurýrními službami, volba termínu doručení

Sháníte dárek na poslední chvíli? Vyberte si z našich dárkových balení a s pomocí kurýra bude dárek ve správných rukou za několik hodin! Pokud plánujete zaslání dárku s předstihem, zadejte požadovaný termín doručení, a my se postaráme, aby zásilka dorazila v ten správný den!

5. Věrnostní program pro registrované

Za věrnost Vás odměníme!
Z každého nákupu nad 50 Kč získá každý zaregistrovaný zákazník kakaové boby , které slouží jako slevový kupón. Více informací v sekci Věrnostní program.

Máte-li dotazy, kontaktujte nás

Možnosti plateb: VISA Electron VISA MasterCard Maestro

Verified by VISA MasterCard SecureCode


© 2020, všechna práva vyhrazena cokolada.cz   |   Facebook  |  mapa stránek