Odběrné místo - Praha

Prodejna Čokoláda.cz, Husova 8, Praha 1

Naše kamenná prodejna je až do odvolání uzavřena!

Své objednávky si můžete vyzvednout do 15. 3. 15:00, poté budou převezeny do skladu v Thákurově ulici, kde si je můžete po dobu rekonstrukce vyzvednout. Otevírací doba pro vyzvednutí je v úterý a ve čtvrtek 9:00 – 16:00.

V případě, že se vám nebude vyzvednutí ve skladu hodit, můžete počkat na otevření obchodu, opět tam na vás budou čekat s prodlouženou lhůtou vyzvednutí o 10 dní. 
Pokud máte ke své objednávce jakýkoli dotaz, kontaktujte nás na telefonním čísle 702 019 740 nebo e-mailem info@cokolada.cz.


První kamenná prodejna Čokoláda.cz! V útulné stylové prodejně přímo v srdci Prahy najdete naše top značky: Willie's Cacao, Ajala Chocolate, Míšina Čokoláda, Seed and Bean, Rococo Chocolates, Stella, Original Beans, Zaabär, ChocStars, Black River, Amedei (po předchozí dohodě). 

Prodejna zároveň slouží i jako odběrné místo objednávek z e-shopu (do prodejny se nevejde celý náš sortiment). Osobní odběr na prodejně je zdarma. Vaši objenávku můžete na místě uhradit i platební kartou. Navíc máme otevřeno každý den!

Husova 234/8
Praha 1 - Staré Město
110 00

Otevírací doba:

Prodejna je až do odvolání uzavřena.

 

Máte-li dotazy, kontaktujte nás

Možnosti plateb: VISA Electron VISA MasterCard Maestro

Verified by VISA MasterCard SecureCode


© 2020, všechna práva vyhrazena cokolada.cz   |   Facebook  |  mapa stránek