Vytisknout Přidat do oblíbených Sdílet na facebooku

AKCE Degustační kolekce čokolád Original Beans 48g

AkceJinde nekoupíte

AKCE Degustační kolekce čokolád Original Beans 48g - Vychutnejte si čtyři výborné plantážní čokolády z Jižní Ameriky a Afriky v degustační sadě. Tři hořké čokolády, Beni Wild Harvest 66% z amazonských pralesů Beni Savannah v Bolivii, Cru Virunga 70% z Virunga National Park ve východním Kongu, Eastern Congo a Piura Porcelana 75% z Piura River Valley v Peru a jednu mléčnou se solí Esmeraldas Milk 42% z Ekvádoru. Všechny tabulky se pyšní mezinárodními cenami.

Kategorie produktu: Degustační sady
Výrobce: Original Beans, Holandská čokoláda
Kód produktu: 4260091988076

Vychutnejte si čtyři výborné plantážní čokolády z Jižní Ameriky a Afriky v degustační sadě. Tři hořké čokolády, Beni Wild Harvest 66% z amazonských pralesů Beni Savannah v Bolivii, Cru Virunga 70% z Virunga National Park ve východním Kongu, Eastern Congo a Piura Porcelana 75% z Piura River Valley v Peru a jednu mléčnou se solí Esmeraldas Milk 42% z Ekvádoru. Všechny tabulky se pyšní mezinárodními cenami.

Dostupnost:
Na objednávku
nadotaz Expedice:
na dotaz
Cena s DPH:
120 Kč
Bez DPH:
104 Kč
 ks 

Koupí můžete získat: 2 bobyKakaový bob (?)

Sbírejte s námi kakaové boby!
Každý registrovaný zákazník může využít věrnostního programu a získat slevy na své další nákupy na www.cokolada.cz!
Více informací se můžete dozvědět zde

Balení obsahuje:

1 × Čokoláda Original Beans mléčná se solí Esmeraldas Milk 42% 12 g
1 × Čokoláda Original Beans hořká Beni Wild Harvest 66% 12 g
1 × Čokoláda Original beans hořká Cru Virunga 70% 12 g
1 × Čokoláda Original Beans Piura Porcelana 75% 12 gPodrobnosti Zeptejte se Doplňkové produkty

Ochutnejte výjmečné čokolády z vybraných plantáží a zároveň pomozte obnovit místní ekosystém.

Složení:
Čokoláda Original Beans mléčná se solí Esmeraldas Milk 42% 12 g: Kakaové boby, kakaové máslo, mléko, třtinový cukr, fleur de sel - "solná květina". Obsah kakaa min. 42 %. Může obsahovat stopy ořechů, laktózu a sóju. Čokoláda neobsahuje lepek.

Čokoláda Original Beans hořká Beni Wild Harvest 66% 12 g: Divoké kakaové boby, kakaové máslo, třtinový cukr. Obsah kakaa min. 66 %. Může obsahovat stopy ořechů, laktózu a sóju. Čokoláda neobsahuje lepek.

Čokoláda Original beans hořká Cru Virunga 70% 12 g: Kakaové boby, kakaové máslo, třtinový cukr. Obsah kakaa min. 70 %. Může obsahovat stopy ořechů, laktózu a sóju. Čokoláda neobsahuje lepek.

Čokoláda Original Beans Piura Porcelana 75% 12 g: Kakaové boby, kakaové máslo, třtinový cukr. Obsah kakaa min. 75 %. Může obsahovat stopy ořechů, laktózu a sóju. Čokoláda neobsahuje lepek.

O čokoládovně Original Beans:
Čokoládovna Original Beans vznikla v roce 2006 na základě setkání 3 milovníků čokolády - Holanďana, Němce a Američana. Základní myšlenka čokoládovny je vyrábět exkluzivní čokolády a přitom doržet princip ekologické udržitelnosti. Proto za každou zakoupenou tabulku čokolády místní farmáři vysadí jeden strom.
Original Beans jsou výjmeční i tím, že v nabídce naleznete pouze 4 tabulkové čokolády (3 plantážní hořké a 1 mléčnou se solí). Každá z nich ovšem stojí za to a tak se mohou pyšnit již 3 medailemi z Academy of Chocolate a 3 oceněními Great Taste Awards.

Hmotnost: 48g

 
c

Máte-li dotazy, kontaktujte nás

Možnosti plateb: VISA Electron VISA MasterCard Maestro

Verified by VISA MasterCard SecureCode


© 2017, všechna práva vyhrazena cokolada.cz   |   Facebook  |  mapa stránek