165
ks
Šárka recommends
In last week bought by 3 customers

Míšina čokoláda
MADAGASKAR CUKRFREE COCNUT AND APPLE
70% milk chocolate with cocnut and apple 50 g

Skladem 15 ks   When will you deliver the goods to me?
Jablko s kakaem
Tones
Silná
Intensity
Kokos
Aftertaste

Another novelty from Míša's chocolate workshop was created in cooperation with CukrFree and you can look forward to a chocolate milk bar made from selected cocoa beans from Madagascar, in which you will not find a grain of sugar, but dried coconut and apple. It has a light acidity and the combination of coconut and chocolate is great.

165
147 Kč bez DPH
ks
🍫   With purchases of 2499 Kč and over you will get 80 g Original Beans drops for free and make Alena happy.

Chocolate origin

Madagascar
Beans origin
Czechia
Manufactured


Maker: Míšina čokoláda, EAN: 8594204570336 Weight: 50 g, 100 g = 330,00 Kč

Contain

kakaové boby, sušené mléko, kakaové máslo, sušený kokos, sušená jablka. Obsah kakaa min.: 70 %. Může obsahovat stopy ořechů.

Nutritional values ​​(per 100g):

Energy
2517/604 kJ/kcal
Fats
51 g
    of which saturated fatty acids
32 g
Carbohydrates
19 g
    of which sugars
12 g
Fiber
g
Proteins
13 g
Salt
0 g

CERTIFIKÁTY A OCENĚNÍ

Čokolády, které nabízíme, získávají celou řadu ocenění. Ani Madagaskar CukrFree cocnut and apple od Míšina čokoláda není výjimkou. Získala tato ocenění a certifikáty:

Academy of Chocolate – silver

Už od roku 2005 uděluje prestižní soutěž Academy of Chocolate ceny s cílem představit světu nejtalentovanější čokoládovny a jejich nejlepší čokolády.

Discover chocolate maker

Míšina čokoláda

Míša Dohnálková má celý život ráda čokoládu. Kamkoliv jede, kupuje čokolády a čokoládové tyčinky a zkouší nové chutě. Tato celoživotní láska ji dovedla až k výrobě vlastní čokolády. Vyrábí čokolády bean to bar, neboli hezky česky od bobu k tabulce. Je úžasné, jak můžete během tohoto procesu ovlivnit chuť čokolády. Výroba jedné tabulky trvá i týden, ale výsledek stojí za to!

V roce 2017 poslala Míša jednu tabulku Míšiny čokolády do prestižní soutěže Academy of Chocolate Awards 2017 a rovnou za ni dostala medaili. Její 75% tmavá čokoláda z bobů z Tanzanie vyhrála stříbrnou mezi 600 hodnocenými čokoládami z celého světa. Ve stejném roce získala bronzové ocenění v regionální soutěži International Chocolate Awards v Budapešti její 75% tmavá tabulka s pomerančem.

Od té doby sbírá prestižní čokoládová ocenění pravidelně a skvěle tak zastupuju Česko na v čokoládovém světě.

More chocolate from Míšina čokoláda

Hodnocení čokolády

Průměrné hodnocení 5. Vypočteno z 1 hodnocení
Všechna hodnocení
HonzaVid -
03.06.2023

Chceš tutovku? Kup Míšu - neudelas chybu. Míša dělá naprosto TOP čokolady. Když nevím co vybrat, koupím si Míšinu. Tezko popisovat chut cokolady, proste zkus a budes spokojeny... :-)

Recenze píší jen zákazníci, kteří tento produkt zakoupili. Více informací