125
ks
Novinka
Limitovaná edice
Ajala 60% hořká čokoláda VÍNO 45 g

Ajala chocolate
VÍNO
60% hořká čokoláda 45 g

Skladem 29 ks

Jedna tabulka z dvojice čokolád ochucených alkoholem od úžasné brněnské Ajaly - Víno. Tabuka s vínem, která vznikla ve spolupráci se slovenskými vinaři. A jak říkají v Ajale: "Láska je naší magickou ingrediencí, umí tvořit zázraky a nejde zastavit. Nechť je nezastavitelná i mezi vámi."

125
109 Kč bez DPH
ks

PŮVOD ČOKOLÁDY

Haiti
Původ bobů
Česko
Vyrobeno


Výrobce: Ajala Chocolate, Katalogové číslo: 8594184560662 Hmotnost: 45 g

Složení

BIO kakaové boby, bio sušená třtinová šťáva, kakaové máslo, víno natural Domin & Kušický Hron 2018. Minimální obsah kakaa 60 %.

Nutriční hodnoty (na 100g):

Energie
2310/552 kJ/kcal
Tuky
36,4 g
    z toho nasycené mastné kyseliny
22,68 g
Sacharidy
47,39 g
    z toho cukry
30,99 g
Vláknina
- g
Bílkoviny
7,88 g
Sůl
0,081 g

CERTIFIKÁTY A OCENĚNÍ

Čokolády, které nabízíme, získávají celou řadu ocenění. Ani čokoláda VÍNO od Ajala chocolate není výjimkou. Získala tato ocenění a certifikáty:

Vegan

Vyberte si z široké nabídky veganských tabulek. V sortimentu máme kromě těch certifikovaných i celou řadu hořkých čokolád s příchutěmi, které jsou z podstaty věci také veganské bez živočišných přísad.

Poznejte čokoládovnu

Ajala Chocolate

Celé dobrodružství brněnských zakladatelů začalo ochutnáním pocitvé čokolády z Guatemaly. Ochutnávka této mayské čokolády pro ně byla neskutečným zážitkem – absolutní nadšení se střídalo s překvapením z neobvyklé chuti. Bez velké nadsázky můžeme říct, že prozřeli, protože čokoláda chutnala zcela jinak než ty, které si doposud kupovali. Začali se tedy o čokoládu více zajímat a zjistili, že v Evropě není snadné získat pravou a poctivou čokoládu. Nebo že Československo bylo za první repuliky třetím největším zpracovatelem kakaových bobů na světě. To vše je inspirovalo k založení manufaktury AJALA CHOCOLATE.

Ajala znamená v mayském jazyce probuzení a přesně takové pocity by vám tato malá manufaktura ráda předala. Aby vás už první kousek překvapil a probudil zvědavost i touhu po dalším poznávání.

Všechny čokolády od Ajala Chocolate