Doprava

Česká republika

Osobní odběr - platba předem zdarma Praha 1 a Praha 6
Osobní odběr - platba při převzetí zdarma Praha 6
Osobní odběr - platba při převzetí 29 Kč Praha 1
GLS 109 Kč + 39 Kč v případě dobírky
Zásilkovna 59 Kč + 39 Kč v případě dobírky
Balíkovna 75 Kč + 39 Kč v případě dobírky
Česká pošta 139 Kč + 39 Kč v případě dobírky
Expresní kurýrní služba (Praha)  249 Kč dodání do 240 minut od objednání v pracovní době

Slovensko

GLS 139 Kč pouze platba předem
Zásilkovna 114 Kč pouze platba předem
  • Pokud máme vámi objednané zboží skladem, odesíláme jej nejpozději následující pracovní den po dokončení objednávky (v případě platby převodem až po připsání částky na náš účet).
  • Pokud by měla být dodací lhůta delší, budeme vás kontaktovat.
  • O odeslání zásilky vás budeme informovat emailem.
  • Ceny jednotlivých typů dopravy jsou vždy uváděny včetně DPH.
  • Při objednávce nad 2000 Kč včetně DPH a využití způsobu dopravy GLS již neplatíte poštovné! U velkoobchodních odběratelů je doprava zdarma u objednávek nad 5000 Kč.
  • Před převzetím zboží prosím zkontrolujte, zda je obal neporušený, v případě jakékoliv nesrovnalosti zboží nepřebírejte.

GLS - ČR a SR

Vhodné pro doručení na soukromou nebo firemní adresu. GLS informuje příjemce prostřednictvím e-mailové zprávy o připravovaném doručení balíku – včetně předpokládaného časového okna pro doručení. Příjemce může ovlivňovat doručení balíku volbou některé z možností doručení prostřednictvím aplikace GLS Delivery Manager. GLS doručuje balíky od pondělí do pátku během běžné pracovní doby. Tuzemské balíky se dostávají na své místo určení obvykle následující pracovní den, zahraniční balíky potřebují na doručení minimálně dva pracovní dny. Podrobné podmínky přepravy se společností GLS naleznete zde.

ZÁSILKOVNA

Svoji zásilku si můžete převzít i osobně na jednom z odběrných míst Zásilkovny ČR a SR

Dobírka na pobočkách Zásilkovny ČR je zpoplatněna částkou 39,- Kč. Do Zásilkovny SR zasíláme pouze předem zaplacené objednávky (na dobírku je možné využít doručení do SR přes GLS). Při odběru zboží si prosím připravte číslo své objednávky, aby se urychlil proces předání zboží. Pokud jste zboží zaplatili předem (převodem na účet nebo online platební kartou), můžete být při převzetí zboží vyzváni k prokázání totožnosti.

Osobní odběr

Osobní odběr u objednávek zaplacených kartou online a bankovním převodem předem je zdarma na 2 pražských pobočkách – Husova (Praha 1)Thákurova (Praha 6)Osobní odběr s platbou na místě je v Praze 6 zdarma. V Praze 1 je osobní odběr s platbou hotově nebo platební kartou zpoplatněn 29 Kč.

Ve chvíli, kdy bude váš nákup připraven k odběru, informujeme vás emailem. Podle typu odběrného místa bude vaše objednávka připravena nejpozději následující pracovní den (Praha 6 – Thákurova) nebo dva pracovní dny po přijetí objednávky (Praha 1 – Husova). Na vyzvednutí zboží máte 10 pracovních dní, počínaje dnem následujícím po odeslání informačního emailu. Po uplynutí této lhůty bude zboží vráceno zpět na sklad.

Expresní kurýrní služba

Kurýrní služba doručí vaši zásilku kamkoli v Praze do 240 minut - v případě objednání během pracovní doby. Využíváme několik expresních kurýrních společností.

Cena kurýrní služby je 249 Kč.

Balíkovna

Svoji zásilku si můžete převzít osobně na odběrném místě Balíkovny. 

Dobírka na pobočkách Balíkovny je zpoplatněna částkou 39,- Kč. Do Zásilkovny SR zasíláme pouze předem zaplacené objednávky (na dobírku je možné využít doručení do SR přes GLS). Při odběru zboží si prosím připravte kód zaslaný v SMS.

Balík do ruky České pošty

Česká pošta u svého balíku do ruky garantuje doručení následující pracovní den od podání zásilky. Nezastihne-li vás pošta na místě určení na první pokus, zůstane zásilka po dobu 7 dní uložena na vaší dodací poště. O uložení zásilky budete informováni lístkem do vaší dopisní schránky. Zásilku si můžete nechat opakovaně doručit běžnou doručovací pochůzkou na určitý den, můžete využít i dalších služeb České pošty. Podrobnější informace naleznete na stránkách České pošty zde.

Pokud není zásilka vyzvednuta, vrací se po 7 dnech zpátky k nám.

Cena dopravy Českou poštou je 139 Kč.

Zaslání poukazů elektronicky

Pokud vaše objednávka obsahuje pouze dárkové poukazy nebo certifikáty a je zaplacena bezhotovostně, je možné využít způsob doručení poukazů na e-mailovou adresu, ze které přišla objednávka. Elektronický poukaz má stejnou platnost jako tištěný. V případě, že se vám v objednávce nenabízí možnost zaslání elektronicky, zvolte prosím možnost "Osobní odběr Praha 6" a do poznámky v objednávce uveďte "zaslat elektronicky."