299
ks

Amedei
CREMA NOCCIOLA BLACK
čokoládový krém 200 g

Skladem 16 ks   Kdy mi zboží doručíte?
Kakao
Tóny
Střední
Intenzita
Pražené lískové ořechy
Dochuť

Lahodný kakaový krém vhodný k mlsání a na korpusové studené dorty. Obsahuje 50 % lískových oříšků "Tonda Gentile". Doporučujeme recept uvedený v podrobném popisu.

299
260 Kč bez DPH
ks


Výrobce: Amedei, Katalogové číslo: 8017490200751 Hmotnost: 200 g, 100 g = 149,50 Kč

Složení

lískové ořechy odrůdy Piemonte IGP (min. 50 %), třtinový cukr, kakaová hmota, kakao. Může obsahovat stopy mandlí, pistácií, vlašských ořechů, mléka. Doporučené skladování: 20 - 22°C.

Nutriční hodnoty (na 100g):

Energie
2407/579 kJ/kcal
Tuky
44 g
    z toho nasycené mastné kyseliny
9 g
Sacharidy
37 g
    z toho cukry
35 g
Vláknina
g
Bílkoviny
8,8 g
Sůl
0,01 g

CERTIFIKÁTY A OCENĚNÍ

Čokolády, které nabízíme, získávají celou řadu ocenění. Ani Crema Nocciola Black od Amedei není výjimkou. Získala tato ocenění a certifikáty:

Academy of Chocolate – silver

Už od roku 2005 uděluje prestižní soutěž Academy of Chocolate ceny s cílem představit světu nejtalentovanější čokoládovny a jejich nejlepší čokolády.

Poznejte čokoládovnu

Amedei

Italská čokoláda Amedei se na trhu objevila poprvé v roce 1998. Ve staromódní manufaktuře, kterou vedou sourozenci Cecilia a Alessio Tessieri z toskánského městečka La Rotta Pontedera nedaleko Pisy, pracuje asi 20 zaměstnanců a čokoláda se tu vyrábí starým, precizním způsobem. Možná také proto se jedná jednu z nejlepších čokolád na světě.

Nejvyšší kvalita čokolády Amedei byla dosažena složitým procesem, který začal hledáním kakaových bobů na vlastních plantážích. Amedei spravuje a vlastní plantáže ve Venezuele, kde se pěstuje původní druh Criollo, který je velmi vzácný.

Jsou používány pouze ingredience absolutně nejvyšší kvality a jsou kombinovány do perfektních celků. Kakaová hmota, třtinový cukr, mléko z horských pastvin a přírodní ovocné extrakty.

Pravidelně sbírají úspěchy na prestižní celosvětové soutěži Academy of Chocolate.

Všechny čokolády od Amedei