Amedei
CREMA TOSCANA AL CACAO
čokoládový krém 200g

Není skladem

Lahodný kakaový krém vhodný k mlsání a na korpusové studené dorty. Obsahuje 50 % lískových oříšků "Tonda Gentile". Doporučujeme recept uvedený v podrobném popisu.

299
260 Kč bez DPH
Tento produkt je dočasně vyprodaný


Výrobce: Amedei, Katalogové číslo: 8017490200751 Hmotnost: 200 g

Složení

lískové ořechy odrůdy Tonda Gentile Trilobata min. 50 %, třtinový cukr, kakaová pasta, kakao. Může obsahovat stopy mandlí, pistácií, vlašských ořechů, mléka.

Nutriční hodnoty (na 100g):

Energie
2462 kJ/kcal
Tuky
44 g
    z toho nasycené mastné kyseliny
9 g
Sacharidy
37 g
    z toho cukry
35 g
Vláknina
0 g
Bílkoviny
8,8 g
Sůl
0,01 g

CERTIFIKÁTY A OCENĚNÍ

Čokolády, které nabízíme, získávají celou řadu ocenění. Ani čokoláda Crema Toscana Al Cacao od Amedei není výjimkou. Získala tato ocenění a certifikáty:

Academy of Chocolate – silver

Už od roku 2005 uděluje prestižní soutěž Academy of Chocolate ceny s cílem představit světu nejtalentovanější čokoládovny a jejich nejlepší čokolády.

Poznejte čokoládovnu

Amedei

Italská čokoláda Amedei se na trhu objevila poprvé v roce 1998. Ve staromódní manufaktuře, kterou vedou sourozenci Cecilia a Alessio Tessieri z toskánského městečka La Rotta Pontedera nedaleko Pisy, pracuje asi 20 zaměstnanců a čokoláda se tu vyrábí starým, precizním způsobem. Možná také proto se jedná jednu z nejlepších čokolád na světě.

Nejvyšší kvalita čokolády Amedei byla dosažena složitým procesem, který začal hledáním kakaových bobů na vlastních plantážích. Amedei spravuje a vlastní plantáže ve Venezuele, kde se pěstuje původní druh Criollo, který je velmi vzácný.

Jsou používány pouze ingredience absolutně nejvyšší kvality a jsou kombinovány do perfektních celků. Kakaová hmota, třtinový cukr, mléko z horských pastvin a přírodní ovocné extrakty.

Pravidelně sbírají úspěchy na prestižní celosvětové soutěži Academy of Chocolate.

Všechny čokolády od Amedei

Podobné čokolády

DALŠÍ SKVĚLÉ ČOKOLÁDY

Amedei

Crema Toscana Alla Nocciolla

lískooříškový krém 200g
299

Michel Cluizel

Praliné

78% pralinkový krém 250g
239