799
ks

Amedei
PRENDIMÉ S LÍSKOVÝMI OŘÍŠKY
32% mléčná čokoláda 500 g

Skladem 3 ks

Zlatá medaile na Academy of Chocolate 2013. Další půlkilová delikatesa s oříšky "Tonda Gentile Trilobata"(30%). Křupavé, sladké, jemné.

799
695 Kč bez DPH
ks


Výrobce: Amedei, Katalogové číslo: 8017490500769 Hmotnost: 500 g

Složení

třtinový cukr, sušené mléko, lískové ořechy odrůdy Tonda Gentile Trilobata min. 30 %, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota. Obsah kakaa min. 32%. Může obsahovat stopy mandlí, pistácií, vlašských ořechů, mléka.

Nutriční hodnoty (na 100g):

Energie
2413/580 kJ/kcal
Tuky
42 g
    z toho nasycené mastné kyseliny
22 g
Sacharidy
42 g
    z toho cukry
39 g
Vláknina
- g
Bílkoviny
8,5 g
Sůl
0,22 g

CERTIFIKÁTY A OCENĚNÍ

Čokolády, které nabízíme, získávají celou řadu ocenění. Ani čokoláda Prendimé s lískovými oříšky od Amedei není výjimkou. Získala tato ocenění a certifikáty:

Academy of Chocolate – gold

Už od roku 2005 uděluje prestižní soutěž Academy of Chocolate ceny s cílem představit světu nejtalentovanější čokoládovny a jejich nejlepší čokolády.

Poznejte čokoládovnu

Amedei

Italská čokoláda Amedei se na trhu objevila poprvé v roce 1998. Ve staromódní manufaktuře, kterou vedou sourozenci Cecilia a Alessio Tessieri z toskánského městečka La Rotta Pontedera nedaleko Pisy, pracuje asi 20 zaměstnanců a čokoláda se tu vyrábí starým, precizním způsobem. Možná také proto se jedná jednu z nejlepších čokolád na světě.

Nejvyšší kvalita čokolády Amedei byla dosažena složitým procesem, který začal hledáním kakaových bobů na vlastních plantážích. Amedei spravuje a vlastní plantáže ve Venezuele, kde se pěstuje původní druh Criollo, který je velmi vzácný.

Jsou používány pouze ingredience absolutně nejvyšší kvality a jsou kombinovány do perfektních celků. Kakaová hmota, třtinový cukr, mléko z horských pastvin a přírodní ovocné extrakty.

Pravidelně sbírají úspěchy na prestižní celosvětové soutěži Academy of Chocolate.

Všechny čokolády od Amedei

Podobné čokolády

DALŠÍ SKVĚLÉ ČOKOLÁDY

Amedei

Prendimé

70% hořká čokoláda 500 g
799