799
ks

Amedei
PRENDIMÉ
70% hořká čokoláda 500 g

Skladem 3 ks

Toscano Black 70% je blendem kakaových bobů Trinitario a Criollo. Vychutnejte si poctivě vyrobenou čokoládu a to hned v půlkilovém balení. Osloví vás svou jemně nasládlou chutí a jemností, která je této čokoládovně vlastní.

799
695 Kč bez DPH
ks


Výrobce: Amedei, Katalogové číslo: 8017490500127 Hmotnost: 500 g

Složení

kakaová hmota, třtinový cukr, kakaové máslo. Obsah kakaa min. 70%. Může obsahovat stopy mandlí, pistácií, vlašských ořechů, mléka.

Nutriční hodnoty (na 100g):

Energie
2387/574 kJ/kcal
Tuky
41 g
    z toho nasycené mastné kyseliny
26 g
Sacharidy
43 g
    z toho cukry
25 g
Vláknina
- g
Bílkoviny
8,2 g
Sůl
0,02 g
Poznejte čokoládovnu

Amedei

Italská čokoláda Amedei se na trhu objevila poprvé v roce 1998. Ve staromódní manufaktuře, kterou vedou sourozenci Cecilia a Alessio Tessieri z toskánského městečka La Rotta Pontedera nedaleko Pisy, pracuje asi 20 zaměstnanců a čokoláda se tu vyrábí starým, precizním způsobem. Možná také proto se jedná jednu z nejlepších čokolád na světě.

Nejvyšší kvalita čokolády Amedei byla dosažena složitým procesem, který začal hledáním kakaových bobů na vlastních plantážích. Amedei spravuje a vlastní plantáže ve Venezuele, kde se pěstuje původní druh Criollo, který je velmi vzácný.

Jsou používány pouze ingredience absolutně nejvyšší kvality a jsou kombinovány do perfektních celků. Kakaová hmota, třtinový cukr, mléko z horských pastvin a přírodní ovocné extrakty.

Pravidelně sbírají úspěchy na prestižní celosvětové soutěži Academy of Chocolate.

Všechny čokolády od Amedei