Prodej skončil
Bio
Aruntam 90% hořká čokoláda VIRGIN EKVÁDOR BIO 50 g

Aruntam
VIRGIN EKVÁDOR 90%
90% hořká čokoláda 50 g

Ořechy, med, květiny
Tóny
Silná
Intenzita
Zralé ovoce, citrusy a koření
Dochuť

Italská čokoládovna Aruntam z Milána si pro vás nachystala tabulku čokolády z Ekvádorského kakaa z oblasti Esmeraldas z orůdy Nacional Arriba. Čokoláda je oslazená kokosovým blossom cukrem. Její chuť je bohatě krémová s tóny ořechů, medu a květi, která přechází ke zralému ovoci a dochuť čokolády je citrusová a jemně kořeněná.

Prodej skončil

PŮVOD ČOKOLÁDY

Ekvádor
Původ bobů
Itálie
Vyrobeno


Výrobce: Aruntam, Katalogové číslo: 8050539980849 Hmotnost: 50 g

Složení

organické kakaové boby, org. kokosový blossom cukr, org. kakaové máslo, emulgátor: slunečnicový lecitin. Obsah kakaa: min. 90 %. Může obsahovat stopy ořechů a mléka.

Nutriční hodnoty (na 100g):

Energie
2348 g
Tuky
44 g
z toho nasycené mastné kyseliny
28 g
Sacharidy
29 g
    z toho cukry
9 g
Vláknina
0 g
Bílkoviny
10 g
Sůl
0 g

CERTIFIKÁTY A OCENĚNÍ

Čokolády které nabízíme získávají celou řadu ocenění, ani čokoláda Virgin Ekvádor 90% od Aruntam není vyjímkou. Získala tato ocenění a certifikáty:

Vegan

Vyberte si z široké nabídky veganských tabulek. V sortimentu máme kromě těch certifikovaných i celou řadu hořkých čokolád s příchutěmi, které jsou z podstaty věci také veganské bez živočišných přísad.

Poznejte čokoládovnu

Aruntam

Čokoládovna Aruntam byla založena v roce 2012 v Miláně. Paní čokolatiérka Pia Rivera spojila vášeň pro ty nejlepší ekvádorské boby s italskou tradicí. Velmi si zakládá na výběru těch nejlepších kakaových bobů i ostatních ingrediencí, převážně oříšků. Sleduje pečlivě každý krok výroby a osobně vytváří své geniální čokoládové receltury v certifikované organic "laboratoři" v San Guiliano v Miláně.

Do kolekce jejích tabulek vynikajících čokolád patří single origin mléčnéé, hořké i bílé tabulky. Ochucené čokolády jsou odkazen na tradiční  "italský životné styl", kde používá výhradně ty nejlepších místních suroviny.

Čokoládovna Aruntam vám nyní představuje své chuťově vyvážené čokolády.

Všechny čokolády od Aruntam

Hodnocení čokolády

Každému chutná něco jiného. Chuťová paleta souvisí s vašimi chuťovými buňkami. Tento graf může sloužit jako návod k chuťovým tónům, které můžeme v čokoládě najít, a poradí vám, jak se v chuti orientovat. Vaše Šárka.


Intenzita
Barva
ČERNÁ EBENOVÁ OŘECHOVÁ MAHAGON TŘEŠNĚ JANTAR OBILÍ SMETANOVÁ BÍLÁ TANINY HOŘKOST SLADKOST ČERSTVÉOVOCE SUŠENÉOVOCE KVĚTINY KOŘENÍ BYLINY PRAŽENÍ KARAMEL TEXTURA MLÉKO KAKAO JEMNOST