Chocolate Tree
COCONUT MINI
55% hořká čokoláda s kokosovým mlékem 40g

Není skladem

Alternativní mléčná čokoláda s kokosovým mlékem a kokosovým cukrem. Kakao použité na výrobu této tabulky je z farmářské komunity Chililique v Piuře v severním Peru.

79
69 Kč bez DPH
Tento produkt je dočasně vyprodaný

PŮVOD ČOKOLÁDY

Peru
Původ bobů
Velká Británie
Vyrobeno


Výrobce: Chocolate Tree, Katalogové číslo: 5060315921075 Hmotnost: 40 g

Složení

kakaové boby, kokosový cukr, kokos, peruánské kakaové máslo. 40 g. Může obsahovat stopy mléka. Obsah kakaa min. 55 %. Obsah kokosové složky 20 %.

Nutriční hodnoty (na 100g):

Energie
2328 kJ/kcal
Tuky
45,8 g
    z toho nasycené mastné kyseliny
30,8 g
Sacharidy
41,5 g
    z toho cukry
25,2 g
Vláknina
14,8 g
Bílkoviny
7,1 g
Sůl
0,02 g
Poznejte čokoládovnu

Chocolate Tree

Chocolate Tree je bean-to-bar čokoládovna, která si zakládá na precizním zpracování toho nejlepšího kakaa.

V roce 2009 Alaistair and Friedrike Gower založili svoji čokoládovnu ve Skotsku v Edinburghu. Velmi si zakládají na tom, aby jejich čokolády byly z těch nejlepších kakaových odrůd současnosti z Peru, Kolumbie, Venezuely a Madagaskaru. Sami osobně dohlížejí na fermentaci a sušení na jednotlivých plantážích a ladí finální chuť přímo s místními pěstiteli a farmáři.

S vášní ke své práci kakao pečlivě praží, odstraňjí slupky, melou, konšují a to vše pouze v malých várkách. V jejich portfóliu najdete vynikající čisté single origin tabulky, ale také čokolády s alternativními sladidly a rostlinnými mléčnými produkty. Za ochutnání stojí tabulky s tradičními alkoholy, jakými jsou peruánské Pisco, mexický Mezcal, rum nebo whisky.

Všechny čokolády od Chocolate Tree