Prodej skončil

Heinde & Verre
BALMY BRAZIL MILK
62% mléčná čokoláda 70 g

Květiny, jogurt
Tóny
Silná
Intenzita
Karamel, káva, smetana
Dochuť

Tohle je neobyčejná tabulka čokolády. Čokoláda má velmi intenzivní smetanovou chuť, unikátní sametovou konzistenci a jsou vyrobeny z organického kakaa z Brazílie. Kakao je praženo v několika rozdílných skupinách a stupních, což dodává čokoládě komplexní chuť a aroma.

Každý kousek čokolády má chuť květin, karamelu, jogurtu, sirupu, bylin a kávy.

PS: V krabičce najdete dvě tabulky čokolády. Jednu tabulku si dejte hned a druhou máte na později!

Prodej skončil

PŮVOD ČOKOLÁDY

Brazílie
Původ bobů
Holandsko
Vyrobeno


Výrobce: Heinde & Verre, Katalogové číslo: 8719326531328 Hmotnost: 70 g

Složení

kakaové boby, kakaové máslo, řepný cukr, sušené mléko, slunečnicový lecitin. Obsah kakaa: min. 62 %.

Nutriční hodnoty (na 100g):

Energie
2409 g
Tuky
43 g
z toho nasycené mastné kyseliny
25 g
Sacharidy
33 g
    z toho cukry
30 g
Vláknina
0 g
Bílkoviny
10 g
Sůl
2 g
Poznejte čokoládovnu

Heinde & Verre

Představujeme vám čokoládovnu z holandského Rotterdamu Heinde & Verre. Název čokoládovny znamená „blízký & vzdálený“ a vznikl na základě myšlenky používání ingrediencí od místních holandských „blízkých“ farmářů v kombinaci s kakaovými boby ze „vzdálených“ exotických zemí. Čokoládovna si zakládá na pomalém a kvalitním zpracování surovin a jejich čokolády z grand cru kakaových bobů, tak mají přirozeně plnou chuť.

Jak sami čokolatiéři říkají: „Výroba té nejlepší čokolády je otázkou precizní práce, která vyžaduje čas a pracovní nadšení“. V továrně v Rotterdamu boby ručně přebírají a pro každý druh kakaa mají specifický pracovní a výrobní postup. Heinde & Verre čokolády odpočívají (staří) minimálně po dobu tří měsíců, získají tak komplexní chuť.

V portfoliu čokolády objevíte single origin tabulky i blendy. Single origin čokolády odhalují typický charakter jednoho použitého druhu kakaa dané plantáže. Blendy vám představí čokolády z namixovaných bobů, které mají plnou vybalancovanou chuť.

Čokoládovna používá kakao získané přímo od farmářů a na každé tabulce najdete mapu s přesným označením původu bobů. Od farmářů vykupují kakao za „férové“ ceny a podporují tak poctivý obchod a dobré pracovní podmínky, jak pro pěstitele, tak i pro jejich zaměstnance.

Ochutnat můžete čokolády z Bali, Peru nebo Brazílie. Za několik svých tabulek získali Heinde & Verre také několik světových ocenění.

Všechny čokolády od Heinde & Verre

Hodnocení čokolády

Každému chutná něco jiného. Chuťová paleta souvisí s vašimi chuťovými buňkami. Tento graf může sloužit jako návod k chuťovým tónům, které můžeme v čokoládě najít, a poradí vám, jak se v chuti orientovat. Vaše Šárka.


Intenzita
Barva
ČERNÁ EBENOVÁ OŘECHOVÁ MAHAGON TŘEŠNĚ JANTAR OBILÍ SMETANOVÁ BÍLÁ TANINY HOŘKOST SLADKOST ČERSTVÉOVOCE SUŠENÉOVOCE KVĚTINY KOŘENÍ BYLINY PRAŽENÍ KARAMEL TEXTURA MLÉKO KAKAO JEMNOST
Průměrné hodnocení 4. Vypočteno z 1 hodnocení
Všechna hodnocení
Rado -
26.05.2022

Výborná

Recenze píší jen zákazníci, kteří tento produkt zakoupili. Více informací