845
ks

Kacau
MADE IN EKVÁDOR
degustační sada 5 x 70 g

Skladem 22 ks

Vyrazte s námi na výlet do exotického Ekvádoru, kde najdete i čokoládovnu Kacau. Jejich tabulky vás osloví svými netradičními chutěmi a kombinacemi. V balíčku najdete pětici čokolád, které hrají všemi barvami a ochutnáte matchu s citrónem, pomeranč s mochyní nebo třeba limetku, zázvor a černý pepř. V každé krabičce najdete tři mini tabulky.

845
735 Kč bez DPH
ks

PŮVOD ČOKOLÁDY

Ekvádor
Původ bobů
Ekvádor
Vyrobeno

CERTIFIKÁTY A OCENĚNÍ

Čokolády, které nabízíme, získávají celou řadu ocenění. Ani čokolády v sadě MADE IN EKVÁDOR od Kacau nejsou výjimkou. Získala tato ocenění a certifikáty:

Vegan

Vyberte si z široké nabídky veganských tabulek. V sortimentu máme kromě těch certifikovaných i celou řadu hořkých čokolád s příchutěmi, které jsou z podstaty věci také veganské bez živočišných přísad.

Palm Oil Free

Tato čokoláda je 100% bez palmového oleje. Tím přispíváme k ochraně tropických deštných lesů v jihovýchodní Asii, Africe i Jižní Americe, a chráníme tak životní prostředí místních obyvatel, rostlin i živočichů.

Poznejte čokoládovnu

KACAU Chocolates

Využívají velmi kvalitní ekvádorské kakaové boby a přímo v zemi čokoládu také vyrábí. Jsou tak v neustálém kontaktu se surovinami a netahají výrobu tabulek po celém světě.


Ve svém týmu mají profesionálního kuchaře, který je odborníkem na míchání chutí, takže v Kacau Chocolates připraví chuťové kombinace vypilované do posledního detailu. Díky tomu vzniklo deset jedinečných tabulek, které jste rozhodně nikdy neochutnali.

Všechny čokolády od KACAU Chocolates

Podobné čokolády

DALŠÍ SKVĚLÉ ČOKOLÁDY

-14% Akce
KACAU Limetka, zázvor a černý pepř 74% hořká čokoláda 70 g

KACAU

Limetka, zázvor a černý pepř

74% hořká čokoláda 70 g
169
145
-14% Akce
KACAU Pomeranč a mochyně 74% hořká čokoláda 70 g

KACAU

Pomeranč a mochyně

74% hořká čokoláda 70 g
169
145
-14% Akce
KACAU Mango a růžová sůl 74% hořká čokoláda 70 g

KACAU

Mango a růžová sůl

74% hořká čokoláda 70 g
169
145

KACAU

Káva, kardamom a růžový pepř

74% hořká čokoláda 70 g
169

KACAU

Matcha a citron

74% hořká čokoláda 70 g
169

Kacau

MADE IN EKVÁDOR

degustační sada 5 x 70 g
845