LYRA
MANDALA MIX
mix čokolády s posypem 200g

Není skladem

V balení objevíte 200 g kulatých čokolád z mléčné a hořké čokolády, které jsou vyrobeny z kakaa Fino de Aroma a jsou ozvláštněny sušeným ovocem a okvětními lístky. Čokoláda získala prestižní ocenění Great Taste 2014, jako první slovenská čokoláda.

275
275
239 Kč bez DPH
Tento produkt je dočasně vyprodaný


Výrobce: Lyra Group s.r.o., Katalogové číslo: 8588005188197 Hmotnost: 200 g

Složení

kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, sušené mléko, emulgátor: sójový lecitin, přírodní vanilkové aroma, posyp -  fialka, růže, máta, jahoda, malina, višeň. Obsah kakaové sušiny min. 40 % a 54 %. Může obsahovat stopy ořechů.

Nutriční hodnoty (na 100g):

Energie
2309 kJ/kcal
Tuky
34,1 g
    z toho nasycené mastné kyseliny
22,6 g
Sacharidy
53,2 g
    z toho cukry
41,1 g
Vláknina
5,9 g
Bílkoviny
7 g
Sůl
0,05 g

CERTIFIKÁTY A OCENĚNÍ

Čokolády, které nabízíme, získávají celou řadu ocenění. Ani čokoláda Mandala Mix od LYRA není výjimkou. Získala tato ocenění a certifikáty:

Great Taste Awards ***

Společnost The Fine Food Guild každoročně pořádá největší světovou soutěž kvalitního jídla a pití Great Taste Awards. Logo této soutěže na obalu vašeho výrobku značí, že dostatečně nadchnul náročnou porotu, a vás tedy dozajista uspokojí.

Poznejte čokoládovnu

Lyra Group s.r.o.

LYRA je známá slovenská čokoládovna. Nejenže jsou její produkty prvotřídní svou kvalitou, ale dokonce některé z nich získaly ocenění na prestižní mezinárodní gastronomické soutěži GREAT TASTE v roce 2014 a 2015 v Londýně. Čokoládovna je známá také díky svému zakladateli – Karolu Stýblovi, který má titul Master chef chocolatier. A my bychom vám rádi zprostředkovali možnost ochutnat kvalitní a opravdovou čokoládu, která má svůj vlastní příběh od konkrétního kakaového bobu až po výsledný produkt.

Všechny čokolády od Lyra Group s.r.o.