199
ks
Novinka
Mesjokke 72% hořká čokoláda Swingin' Sunrise Tanzanie 80 g

Mesjokke
SWINGIN' SUNRISE TANZANIE
72% hořká čokoláda 80 g

Skladem 17 ks
Střední
Intenzita
sušené ovoce
Dochuť

Swingin' Sunrise - Let's Dance! Tabulka čokolády od holandské čokoládovny Mesjokke rozšíří naši rodinu tanzánských čokolád. Kakaové boby jsou z oblasti Mbingu v Kilombero Valley a odrůdy trinitario. Čokoláda má příjemné ovocné choťové tóny po sušeném ovoci.

199
173 Kč bez DPH
ks

PŮVOD ČOKOLÁDY

Tanzánie
Původ bobů
Holandsko
Vyrobeno


Výrobce: MESJOKKE, Katalogové číslo: 871795320809 Hmotnost: 80 g

Složení

kakaové boby Tanzanie, třtinový cukr z Paraguaye, emulgátor: sójový lecitin. Minimální obsah kakaa 72 %. Může obsahovat stopy ořechů a mléka.

Nutriční hodnoty (na 100g):

Energie
2471/594 kJ/kcal
Tuky
43 g
    z toho nasycené mastné kyseliny
24 g
Sacharidy
40 g
    z toho cukry
36 g
Vláknina
- g
Bílkoviny
10 g
Sůl
1,6 g

CERTIFIKÁTY A OCENĚNÍ

Čokolády, které nabízíme, získávají celou řadu ocenění. Ani čokoláda Swingin' Sunrise Tanzanie od Mesjokke není výjimkou. Získala tato ocenění a certifikáty:

Academy of Chocolate – silver

Už od roku 2005 uděluje prestižní soutěž Academy of Chocolate ceny s cílem představit světu nejtalentovanější čokoládovny a jejich nejlepší čokolády.

Great Taste Awards *

Společnost The Fine Food Guild každoročně pořádá největší světovou soutěž kvalitního jídla a pití Great Taste Awards. Logo této soutěže na obalu vašeho výrobku značí, že dostatečně nadchnul náročnou porotu, a vás tedy dozajista uspokojí.

Poznejte čokoládovnu

MESJOKKE

Představujeme vám novou čokoládovnu z nizozemského Utrechtu. Na výrobu svých tabulek používají kakaové boby přímo od farmářů a pěstitelů, tzv. "Direct Trade". Mají tak jistotu, že jejich farmáři dostanou za své kakao reálnou tržní cenu a zárověň jsou schopni kontrolovat kvalitu nakoupených bobů. Čokoládovna z Utrechtu vyrábí tabulky "bean-to-bar" a vy je nyní můžete ochtnat i u nás.

Všechny čokolády od MESJOKKE

Hodnocení čokolády

Každému chutná něco jiného. Chuťová paleta souvisí s vašimi chuťovými buňkami. Tento graf může sloužit jako návod k chuťovým tónům, které můžeme v čokoládě najít, a poradí vám, jak se v chuti orientovat. Vaše Šárka.


Intenzita
Barva
ČERNÁ EBENOVÁ OŘECHOVÁ MAHAGON TŘEŠNĚ JANTAR OBILÍ SMETANOVÁ BÍLÁ TANINY HOŘKOST SLADKOST ČERSTVÉOVOCE SUŠENÉOVOCE KVĚTINY KOŘENÍ BYLINY PRAŽENÍ KARAMEL TEXTURA MLÉKO KAKAO JEMNOST
Podobné čokolády

DALŠÍ SKVĚLÉ ČOKOLÁDY

Bio
Ajala 70% hořká čokoláda Single Origin Tanzanie Kokoa Kamili BIO 45 g

Ajala

Tanzanie Kokoa Kamili

70% hořká čokoláda 45 g
115
Novinka
Francois Pralus Tanzanie 75% hořká čokoláda 100g

Francois Pralus

Tanzanie

75% hořká čokoláda 100 g
169
Novinka
Jordi's 75% hořká Tanzanie LIMITED 50 g

Jordi's

Tanzanie Kokoa Kamili

75% hořká čokoláda 50 g
99