999
ks
Novinka
MILLÉSIME dárkové balení čokolád - BELGICKÁ PĚTKA 140 g

Millésime
BELGICKÁ PĚTKA
degustační sada 5 x 70 g

Skladem 14 ks
Čokoládu pod stromeček? 🎄 Aktuální rychlost doručení:
Osobní odběr Praha 6 ihned
Osobní odběr Praha 1 zítra na prodejně
Doručení Zásilkovna do 2 dnů
Doručení GLS a ČP do 2 dnů

Napříč celý světem se můžete vydat s degustační sadou Belgická pětka s čokoládovnou Millésime. S rozpětím procent od 74 do 100, ochutnáte široké spektrum kakaových chutí. Těšit se můžete na Guatemalu oblast Cahabon, Indii oblast De Kaithapara, Tanzanii oblast Kilombero Valley region De Morogoro, Mexiko oblast Soconusco Chiapas a Ekvádor oblast Santo Domingo de Los Tsachilas. Přejeme vás šťastnou cestu a hlavně dobrou chuť.

999
869 Kč bez DPH
ks

PŮVOD ČOKOLÁDY

Blend
Původ bobů
Belgie
Vyrobeno

CERTIFIKÁTY A OCENĚNÍ

Čokolády, které nabízíme, získávají celou řadu ocenění. Ani čokolády v sadě Belgická pětka od Millésime nejsou výjimkou. Získala tato ocenění a certifikáty:

BIO

Biopotraviny, díky systému ekologické produkce, nesmějí obsahovat rezidua agrochemických látek, léčiv apod. Dále nesmějí obsahovat geneticky modifikované (GMO) suroviny a nesmějí být ošetřovány ionizujícím zářením.

Poznejte čokoládovnu

Millésime Chocolat

Na čokoládovnu Millésime Chocolat narazíte na svých cestách v Belgii ve městě Lutych. Čokoládová manufaktura se specializuje na výrobu bena to bar čokolád z kakaových bobů z vybraných světových plantáží a vybrábí tabulky v malém nákladu a poctivě. Používají kakaové boby exklusivní kvality a nikdy mezi sebou nemíchají boby z různých sklizní. Čokolatiér Jean-Christophe Hubertsvou čokoládovnu založil v roce 2017.

Všechny čokolády od Millésime Chocolat

Podobné čokolády

DALŠÍ SKVĚLÉ ČOKOLÁDY

Bio
Chocolate & Love Panama 80% hořká čokoláda BIO 80 g

Chocolate & Love

Panama

80% hořká čokoláda 80 g
109
Bio
GR 72% hořká čokoláda - Panama BIO 50 g

Georgia Ramon

Panama

72% hořká čokoláda 50 g
179