415
ks

Millésime
JDEME NA DRINK
degustační sada 2 x 70 g

Skladem 22 ks
Čokoládu pod stromeček? 🎄 Aktuální rychlost doručení:
Osobní odběr Praha 6 ihned
Osobní odběr Praha 1 zítra na prodejně
Doručení Zásilkovna do 2 dnů
Doručení GLS a ČP do 2 dnů

Jdeme na drink?! Pokud patříte mezi milovníky kvalitní whisky a rumů, máme degustační sadu přímo pro vás. Millésime z Belgie si pro vás připravili dvě tabulky, které dohromady tvoří krásnou degustační sadu. Ochutáte 75% tabulky z ugandského kakaa z oblasti Semuliki Forest z regionu De Bundibugyo. Jednu s rumem a druhou s whisky. Na zdraví a dobrou chuť.

415
361 Kč bez DPH
ks

PŮVOD ČOKOLÁDY

Uganda
Původ bobů
Belgie
Vyrobeno

CERTIFIKÁTY A OCENĚNÍ

Čokolády, které nabízíme, získávají celou řadu ocenění. Ani čokolády v sadě Jdeme na drink od Millésime nejsou výjimkou. Získala tato ocenění a certifikáty:

BIO

Biopotraviny, díky systému ekologické produkce, nesmějí obsahovat rezidua agrochemických látek, léčiv apod. Dále nesmějí obsahovat geneticky modifikované (GMO) suroviny a nesmějí být ošetřovány ionizujícím zářením.

Poznejte čokoládovnu

Millésime Chocolat

Na čokoládovnu Millésime Chocolat narazíte na svých cestách v Belgii ve městě Lutych. Čokoládová manufaktura se specializuje na výrobu bena to bar čokolád z kakaových bobů z vybraných světových plantáží a vybrábí tabulky v malém nákladu a poctivě. Používají kakaové boby exklusivní kvality a nikdy mezi sebou nemíchají boby z různých sklizní. Čokolatiér Jean-Christophe Hubertsvou čokoládovnu založil v roce 2017.

Všechny čokolády od Millésime Chocolat

Podobné čokolády

DALŠÍ SKVĚLÉ ČOKOLÁDY

Bio
Chocolate & Love Panama 80% hořká čokoláda BIO 80 g

Chocolate & Love

Panama

80% hořká čokoláda 80 g
109
Bio
GR 72% hořká čokoláda - Panama BIO 50 g

Georgia Ramon

Panama

72% hořká čokoláda 50 g
179