149
ks
Novinka
Míšina čokoláda 58,5% hořká čokoláda S JAHODAMI, KOKOSEM A RŮŽEMI 50 g

Míšina čokoláda
JAHODY, KOKOS, RŮŽE
58,5% hořká čokoláda s jahodami, kokosem a růžemi 50 g

Skladem 14 ks   Kdy mi zboží doručíte?
Kokos
Tóny
Silná
Intenzita
Jahodově růžový sen
Dochuť

Kakao z Tanzanie milujeme a s touto nevšední kombinací je to veliká paráda. Tabulka skvělé jemné čokolády s příjemnou kyselinkou je doplněna kokosovým nádechem, jemnými tóny sušených jahod a na závěr vás dostanou přenádherné lístky damašské sušené růže.

149
133 Kč bez DPH
ks

PŮVOD ČOKOLÁDY

Tanzánie
Původ bobů
Česko
Vyrobeno


Výrobce: Míšina čokoláda, Katalogové číslo: 8594204570411 Hmotnost: 50 g, 100 g = 298,00 Kč

Složení

kakaové boby, třtinový cukr, kakaové máslo, sušené mléko, sušené borůvky. Obsah kakaa: min. 58,5%. Může obsahovat stopy ořechů.

Nutriční hodnoty (na 100g):

Energie
2370/569 kJ/kcal
Tuky
41 g
    z toho nasycené mastné kyseliny
25 g
Sacharidy
39 g
    z toho cukry
35 g
Vláknina
g
Bílkoviny
6,6 g
Sůl
0,02 g

CERTIFIKÁTY A OCENĚNÍ

Čokolády, které nabízíme, získávají celou řadu ocenění. Ani JAHODY, KOKOS, RŮŽE od Míšina čokoláda není výjimkou. Získala tato ocenění a certifikáty:

Academy of Chocolate – gold

Už od roku 2005 uděluje prestižní soutěž Academy of Chocolate ceny s cílem představit světu nejtalentovanější čokoládovny a jejich nejlepší čokolády.

Poznejte čokoládovnu

Míšina čokoláda

Míša Dohnálková má celý život ráda čokoládu. Kamkoliv jede, kupuje čokolády a čokoládové tyčinky a zkouší nové chutě. Tato celoživotní láska ji dovedla až k výrobě vlastní čokolády. Vyrábí čokolády bean to bar, neboli hezky česky od bobu k tabulce. Je úžasné, jak můžete během tohoto procesu ovlivnit chuť čokolády. Výroba jedné tabulky trvá i týden, ale výsledek stojí za to!

V roce 2017 poslala Míša jednu tabulku Míšiny čokolády do prestižní soutěže Academy of Chocolate Awards 2017 a rovnou za ni dostala medaili. Její 75% tmavá čokoláda z bobů z Tanzanie vyhrála stříbrnou mezi 600 hodnocenými čokoládami z celého světa. Ve stejném roce získala bronzové ocenění v regionální soutěži International Chocolate Awards v Budapešti její 75% tmavá tabulka s pomerančem.

Od té doby sbírá prestižní čokoládová ocenění pravidelně a skvěle tak zastupuju Česko na v čokoládovém světě.

Všechny čokolády od Míšina čokoláda