119
ks
Novinka
V posledním týdnu zakoupilo 13 zákazníků
Míšina čokoláda 58,5% mléčná čokoláda s borůvkami - Madagaskar 50 g Další fotografie 2

Míšina čokoláda
BORŮVKY LIMITED
58,5% mléčná čokoláda s borůvkami 50 g

Skladem 10 ks

Mléčná čokoláda z organických madagaskarských kakaových bobů z plantáží Bertil Akesson je ochucená českými borůvkami a potěší každého příznivce ovocných chutí a neobvyklých specialit. Mimo jiné je to také tabulka ověnčená zlatou medailí Academy of Chocolate 2020.

119
103 Kč bez DPH
ks

PŮVOD ČOKOLÁDY

Madagaskar
Původ bobů
Česko
Vyrobeno


Výrobce: Míšina čokoláda, Katalogové číslo: 8594204570176 Hmotnost: 50 g

Složení

kakaové boby, třtinový cukr, kakaové máslo, sušené mléko, sušené borůvky. Obsah kakaové sušiny minimálně 58,5%. Může obsahovat stopy ořechů.

Nutriční hodnoty (na 100g):

Energie
2367/569 kJ/kcal
Tuky
41 g
    z toho nasycené mastné kyseliny
25 g
Sacharidy
39 g
    z toho cukry
35 g
Vláknina
- g
Bílkoviny
7,3 g
Sůl
0,1 g

CERTIFIKÁTY A OCENĚNÍ

Čokolády, které nabízíme, získávají celou řadu ocenění. Ani čokoláda Borůvky LIMITED od Míšina čokoláda není výjimkou. Získala tato ocenění a certifikáty:

Academy of Chocolate – gold

Už od roku 2005 uděluje prestižní soutěž Academy of Chocolate ceny s cílem představit světu nejtalentovanější čokoládovny a jejich nejlepší čokolády.

Great Taste Awards **

Společnost The Fine Food Guild každoročně pořádá největší světovou soutěž kvalitního jídla a pití Great Taste Awards. Logo této soutěže na obalu vašeho výrobku značí, že dostatečně nadchnul náročnou porotu, a vás tedy dozajista uspokojí.

Poznejte čokoládovnu

Míšina čokoláda

Míša Dohnálková má celý život ráda čokoládu. Kamkoliv jede, kupuje čokolády a čokoládové tyčinky a zkouší nové chutě. Tato celoživotní láska ji dovedla až k výrobě vlastní čokolády. Vyrábí čokolády bean to bar, neboli hezky česky od bobu k tabulce. Je úžasné, jak můžete během tohoto procesu ovlivnit chuť čokolády. Výroba jedné tabulky trvá i týden, ale výsledek stojí za to!

V roce 2017 poslala Míša jednu tabulku Míšiny čokolády do prestižní soutěže Academy of Chocolate Awards 2017 a rovnou za ni dostala medaili. Její 75% tmavá čokoláda z bobů z Tanzanie vyhrála stříbrnou mezi 600 hodnocenými čokoládami z celého světa. Ve stejném roce získala bronzové ocenění v regionální soutěži International Chocolate Awards v Budapešti její 75% tmavá tabulka s pomerančem.

Od té doby sbírá prestižní čokoládová ocenění pravidelně a skvěle tak zastupuju Česko na v čokoládovém světě.

Všechny čokolády od Míšina čokoláda

Podobné čokolády

DALŠÍ SKVĚLÉ ČOKOLÁDY

Míšina čokoláda

Bílá s jahodami

40% bílá čokoláda 80 g
159