179
ks

Rococo Chocolates
HONDURAS
70% hořká čokoláda 70 g

Skladem 3 ks
Švestky, černý rybíz
Tóny
Silná
Intenzita
Med, sultánky
Dochuť

Tato čokoláda je vyrobena ze single origin odrůdy kakaových bobů, která se jmenuje Maya Red, je známá pro svou charkteristickou chuť a hlavně načervenalou barvu. Plná chuť čokolády s ovocnými tóny a přirozenou sladkostí, tóny zralých švestek a černého rybízu uzavírá chuť medu a sultánek.

179
156 Kč bez DPH
ks

PŮVOD ČOKOLÁDY

Honduras
Původ bobů
Velká Británie
Vyrobeno


Výrobce: Rococo Chocolates HQ, Katalogové číslo: 5060072759706 Hmotnost: 70 g

Složení

kakaové boby, třtinový cukr, kakaové máslo, emulgátor: sójový lecitin. Obsah kakaové sušiny minimálně 70 %. Může obsahovat stopy ořechů a mléka.

Nutriční hodnoty (na 100g):

Energie
2468/590 kJ/kcal
Tuky
40 g
    z toho nasycené mastné kyseliny
12 g
Sacharidy
49 g
    z toho cukry
30 g
Vláknina
- g
Bílkoviny
8 g
Sůl
0 g
Poznejte čokoládovnu

Rococo Chocolates HQ

Rococo založila v roce 1983 Chantal Coady, a stala se nejen majitelkou, ale i designerkou této malé čokoládovny. Tehdy otevřela svůj první obchod na King Street v lodnýnské čtvrti Chelsea. O 26 let později již jako autorka tří knih o čokoládě boří hranice v prodeji čokolády se svými třemi londýnskými obchody. V roce 2008 Chantal a Rococo získali speciální cenu Academy of Chocolate Awards.

Čokolády Rococo jsou typické především úžasnými kombinacemi vysoce kvalitní čokolády a různých bylinek a koření. Bestsellerem se stala mléčná tabulka s mořskou solí oceněná zlatou medailí.

Všechny čokolády od Rococo Chocolates HQ

Hodnocení čokolády

Každému chutná něco jiného. Chuťová paleta souvisí s vašimi chuťovými buňkami. Tento graf může sloužit jako návod k chuťovým tónům, které můžeme v čokoládě najít, a poradí vám, jak se v chuti orientovat. Vaše Šárka.


Intenzita
Barva
ČERNÁ EBENOVÁ OŘECHOVÁ MAHAGON TŘEŠNĚ JANTAR OBILÍ SMETANOVÁ BÍLÁ TANINY HOŘKOST SLADKOST ČERSTVÉOVOCE SUŠENÉOVOCE KVĚTINY KOŘENÍ BYLINY PRAŽENÍ KARAMEL TEXTURA MLÉKO KAKAO JEMNOST
Podobné čokolády

DALŠÍ SKVĚLÉ ČOKOLÁDY

Friis-Holm

Indio Rojo

70% hořká čokoláda 100 g
299