Seed and Bean
MOŘSKÁ SŮL CORNISH
70% hořká čokoláda 85 g

Není skladem
Kakao
Tóny
Silná
Intenzita
Mořská sůl
Dochuť

Příjemná hořká čokoláda s výraznou chutí soli Cornish.

99
86 Kč bez DPH
Tento produkt je dočasně vyprodaný

PŮVOD ČOKOLÁDY

Ekvádor
Původ bobů
Velká Británie
Vyrobeno


Výrobce: Seed and Bean, Katalogové číslo: 5060137140166 Hmotnost: 85 g, 100 g = 116,47 Kč

Složení

*kakaová hmota, *třtinový cukr, *kakaové máslo, *uzená mořská sůl (< 1 %), emulgátor: slunečnicový lecitin, *vanilkový extrakt. *BIO, vegan. Obsah kakaa: min. 70 %. Může obsahovat stopy ořechů a mléka.

Nutriční hodnoty (na 100g):

Energie
2398/578 kJ/kcal
Tuky
42,8 g
    z toho nasycené mastné kyseliny
25,9 g
Sacharidy
34,8 g
    z toho cukry
30,8 g
Vláknina
10,4 g
Bílkoviny
8 g
Sůl
0,56 g

CERTIFIKÁTY A OCENĚNÍ

Čokolády, které nabízíme, získávají celou řadu ocenění. Ani Mořská sůl Cornish od Seed and Bean není výjimkou. Získala tato ocenění a certifikáty:

Fair Trade

Fair trade, neboli spravedlivý obchod, dává lidem z Afriky, Asie a Latinské Ameriky možnost uživit se vlastní prací za důstojných podmínek. Jedná se většinou o pracovníky přímo na kakaové plantáži, od kterých čokoládovny vykupují kakaové boby za férové ceny.

BIO

Biopotraviny, díky systému ekologické produkce, nesmějí obsahovat rezidua agrochemických látek, léčiv apod. Dále nesmějí obsahovat geneticky modifikované (GMO) suroviny a nesmějí být ošetřovány ionizujícím zářením.

Vegan

Vyberte si z široké nabídky veganských tabulek. V sortimentu máme kromě těch certifikovaných i celou řadu hořkých čokolád s příchutěmi, které jsou z podstaty věci také veganské bez živočišných přísad.

Poznejte čokoládovnu

Seed and Bean

Malá britská čokoládovna Seed and Bean byla založena v roce 2005. Zaměřuje se především na neobvyklé chuti čokolád s využitím různých semínek (dýňová, máková, slunečnicová) a přírodních olejů (limetka, levandule nebo zázvor). Vše při zachování principů Fair Trade a Bio. 

Značka Seed & Bean získala jako jediná v Británii 100% etický status udělovaný tamějším respektovaným průvodcem The Good Shopping Guide.

Všechny čokolády od Seed and Bean