99
ks
Bio
V posledním týdnu zakoupili 4 zákazníci
Seed and Bean 72% hořká čokoláda mandarinka a zázvor BIO 75 g Další fotografie 3

Seed and Bean
MANDARINKA A ZÁZVOR
72% hořká čokoláda 75 g

Skladem 13 ks   Kdy mi zboží doručíte?
Kakao
Tóny
Silná
Intenzita
Mandarinka a zázvor
Dochuť

Kombinace mandarinky a zázvoru v této čokoládě vás dostane. Jemná hořká čokoláda z kakaa z Dominikánské republiky je krásně doladěna voňavým mandarinkovým olejem a říz jí dodává sušený zázvor. Krásná kombinace jemné vůně a příjemné štiplavosti.

99
86 Kč bez DPH
ks

PŮVOD ČOKOLÁDY

Dominikánská republika
Původ bobů
Velká Británie
Vyrobeno


Výrobce: Seed and Bean, Katalogové číslo: 5060137140234 Hmotnost: 75 g, 100 g = 132,00 Kč

Složení

*kakaová hmota, *třtinový cukr,, *kakaové máslo,  *vanilkový extrakt, mandarinkový olej (< 1 %), *zázvor  (< 1 %). *BIO, vegan. Obsah kakaa: min. 72 %. Může obsahovat stopy ořechů a mléka. 

Nutriční hodnoty (na 100g):

Energie
2406/580 kJ/kcal
Tuky
44 g
    z toho nasycené mastné kyseliny
27 g
Sacharidy
32 g
    z toho cukry
28 g
Vláknina
11 g
Bílkoviny
9 g
Sůl
0,1 g

CERTIFIKÁTY A OCENĚNÍ

Čokolády, které nabízíme, získávají celou řadu ocenění. Ani Mandarinka a zázvor od Seed and Bean není výjimkou. Získala tato ocenění a certifikáty:

Fair Trade

Fair trade, neboli spravedlivý obchod, dává lidem z Afriky, Asie a Latinské Ameriky možnost uživit se vlastní prací za důstojných podmínek. Jedná se většinou o pracovníky přímo na kakaové plantáži, od kterých čokoládovny vykupují kakaové boby za férové ceny.

BIO

Biopotraviny, díky systému ekologické produkce, nesmějí obsahovat rezidua agrochemických látek, léčiv apod. Dále nesmějí obsahovat geneticky modifikované (GMO) suroviny a nesmějí být ošetřovány ionizujícím zářením.

Vegan

Vyberte si z široké nabídky veganských tabulek. V sortimentu máme kromě těch certifikovaných i celou řadu hořkých čokolád s příchutěmi, které jsou z podstaty věci také veganské bez živočišných přísad.

Palm Oil Free

Tato čokoláda je 100% bez palmového oleje. Tím přispíváme k ochraně tropických deštných lesů v jihovýchodní Asii, Africe i Jižní Americe, a chráníme tak životní prostředí místních obyvatel, rostlin i živočichů.

Poznejte čokoládovnu

Seed and Bean

Malá britská čokoládovna Seed and Bean byla založena v roce 2005. Zaměřuje se především na neobvyklé chuti čokolád s využitím různých semínek (dýňová, máková, slunečnicová) a přírodních olejů (limetka, levandule nebo zázvor). Vše při zachování principů Fair Trade a Bio. 

Značka Seed & Bean získala jako jediná v Británii 100% etický status udělovaný tamějším respektovaným průvodcem The Good Shopping Guide.

Všechny čokolády od Seed and Bean