Seed and Bean
MALINY A VANILKA
30% bílá čokoláda 85 g

Není skladem
Vanilka, kakaové máslo
Tóny
Silná
Intenzita
Malinová zmrzlina
Dochuť

Seed and Bean přináší oblíbenou kombinaci bílé čokolády a drcených malin s přidanou vanilkovou jemností.

99
99
86 Kč bez DPH
Tento produkt je dočasně vyprodaný

PŮVOD ČOKOLÁDY

Dominikánská republika
Původ bobů
Velká Británie
Vyrobeno


Výrobce: Seed and Bean, Katalogové číslo: 5060137140500 Hmotnost: 85 g, 100 g = 116,47 Kč

Složení

*třtinový cukr, *kakaové máslo, *sušené plnotučné mléko, *maliny (5 %), *vanilkový extrakt (< 1 %), *vanilkový prášek. *BIO, vegetarián. Podíl kakaa: min. 30 %. Může obsahovat stopy ořechů a sóji. 

Nutriční hodnoty (na 100g):

Energie
2344/562 kJ/kcal
Tuky
34,6 g
    z toho nasycené mastné kyseliny
21,3 g
Sacharidy
51,7 g
    z toho cukry
44,5 g
Vláknina
g
Bílkoviny
6 g
Sůl
0,22 g

CERTIFIKÁTY A OCENĚNÍ

Čokolády, které nabízíme, získávají celou řadu ocenění. Ani čokoláda Maliny a vanilka od Seed and Bean není výjimkou. Získala tato ocenění a certifikáty:

Fair Trade

Fair trade, neboli spravedlivý obchod, dává lidem z Afriky, Asie a Latinské Ameriky možnost uživit se vlastní prací za důstojných podmínek. Jedná se většinou o pracovníky přímo na kakaové plantáži, od kterých čokoládovny vykupují kakaové boby za férové ceny.

BIO

Biopotraviny, díky systému ekologické produkce, nesmějí obsahovat rezidua agrochemických látek, léčiv apod. Dále nesmějí obsahovat geneticky modifikované (GMO) suroviny a nesmějí být ošetřovány ionizujícím zářením.

Poznejte čokoládovnu

Seed and Bean

Malá britská čokoládovna Seed and Bean byla založena v roce 2005. Zaměřuje se především na neobvyklé chuti čokolád s využitím různých semínek (dýňová, máková, slunečnicová) a přírodních olejů (limetka, levandule nebo zázvor). Vše při zachování principů Fair Trade a Bio. 

Značka Seed & Bean získala jako jediná v Británii 100% etický status udělovaný tamějším respektovaným průvodcem The Good Shopping Guide.

Všechny čokolády od Seed and Bean