Prodej skončil

Stella
MLÉČNÁ BEZ PŘIDANÉHO CUKRU
31% mléčná čokoláda 100 g

Kakao
Tóny
Střední
Intenzita
Smetana, karamel
Dochuť

Mléčná 31% čokoláda bez přidaného cukru. Oblíbená švýcarská čokoláda z řady Premium je vhodnou pochoutkou pro ty, kdo si hlídají obsah cukru ve stravě.

Prodej skončilVýrobce: Chocolat Stella, Katalogové číslo: 7610202466738 Hmotnost: 100 g

Složení

maltitol, kakaové máslo, suš. plnotuč. mléko (24 %), kakaová hmota, mléčný tuk, emulgátor (sluneč. lecitin), vanil. extrakt. Obsah kakaa: min. 31 %. Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry. Nadměrná spotřeba může mít laxativní účinek. Může obsahovat stopy lísk. ořechů a mandlí. Neobsahuje lepek.

Nutriční hodnoty (na 100g):

Energie
2058 g
Tuky
36 g
z toho nasycené mastné kyseliny
22 g
Sacharidy
52 g
    z toho cukry
7.8 g
    z toho vícesytné alkoholy (umělá sladila)
43 g
Vláknina
1.6 g
Bílkoviny
6.7 g
Sůl
0.21 g
Poznejte čokoládovnu

Chocolat Stella

Historie čokoládovny Stella se začala psát v roce 1947. Roky tvrdé práce v čokoládových továrnách vyučily Waltera Müllera, aby se stal specialistou na výrobu jemné čokolády. Šel za svým snem a s manželkou Karin začali vyrábět domácí čokoládu. Jejich tabulky měly úspěch a rodinná čokoládovna se začala rozšiřovat. Dalším, kdo převzal otěže společnosti, byl starší syn Adalbert. Čokoládovna se začala orientovat na Faitrade, bio a košer čokolády.

V současnosti vede čokoládovnu vnučka Monika Müller, jako třetí generace čokolatiérů. Společnost dbá na životní prostředí – snaží se snižovat spotřebu energií při výrobě, sleduje emise CO2 a šetří pitnou vodou.

Všechny čokolády od Chocolat Stella