Prodej skončil
Bio
Stella 50% mléčná čokoláda Au Lait Demeter BIODYNAMIC BIO 70 g

Stella
AU LAIT DEMETER BIODYNAMIC 50%
50% mléčná čokoláda 70 g

Mléko
Tóny
Silná
Intenzita
Kakao, karamel
Dochuť

Mléčná vysokoprocentní čokoláda s 50% kakaa. Je jemná s výraznou kakaovou chutí. Chuťově čokoláda připomíná velmi silný kakaový nápoj - tedy horkou čokoláda :-). Užijte si ji.

Prodej skončilVýrobce: Chocolat Stella, Katalogové číslo: 7610148490057 Hmotnost: 70 g

Složení

kakaová hmota, třtinový cukr, kakaové máslo, plnotučné mléko. Obsah kakaa: min. 50 %. Neobsahuje lepek. Může obsahovat stopy mandlí a arašídů. Ingredience jsou s Demeter certifikací.

Nutriční hodnoty (na 100g):

Energie
2467 g
Tuky
44 g
z toho nasycené mastné kyseliny
27 g
Sacharidy
37 g
    z toho cukry
35 g
Vláknina
5.2 g
Bílkoviny
9.9 g
Sůl
0.29 g

CERTIFIKÁTY A OCENĚNÍ

Čokolády které nabízíme získávají celou řadu ocenění, ani čokoláda Au Lait Demeter Biodynamic 50% od Stella není vyjímkou. Získala tato ocenění a certifikáty:

BIO

Zemědělská produkce EU/mimo EU. Biopotraviny, díky systému ekologické produkce, nesmějí obsahovat rezidua agrochemických látek, léčiv apod. Dále nesmějí obsahovat geneticky modifikované (GMO) suroviny a nesmějí být ošetřovány ionizujícím zářením.

Palm Oil Free

Tato čokoláda je 100% bez palmového oleje. Tím přispíváme k ochraně tropických deštných lesů v jihovýchodní Asii, Africe i Jižní Americe, a chráníme tak životní prostředí místních obyvatel, rostlin i živočichů.

Poznejte čokoládovnu

Chocolat Stella

Historie čokoládovny Stella se začala psát v roce 1947. Roky tvrdé práce v čokoládových továrnách vyučily Waltera Müllera, aby se stal specialistou na výrobu jemné čokolády. Šel za svým snem a s manželkou Karin začali vyrábět domácí čokoládu. Jejich tabulky měly úspěch a rodinná čokoládovna se začala rozšiřovat. Dalším, kdo převzal otěže společnosti, byl starší syn Adalbert. Čokoládovna se začala orientovat na Faitrade, bio a košer čokolády.

V současnosti vede čokoládovnu vnučka Monika Müller, jako třetí generace čokolatiérů. Společnost dbá na životní prostředí – snaží se snižovat spotřebu energií při výrobě, sleduje emise CO2 a šetří pitnou vodou.

Všechny čokolády od Chocolat Stella