Prodej skončil

Stella
PREMIUM QUALITY ZÁZVOR A CITRÓN
41% hořkomléčná čokoláda 100 g

Kakao, citrón
Tóny
Střední
Intenzita
Zázvor
Dochuť

Tato tmavá tabulka z kolekce Premium Quality je konečně čokoláda s příchutí zázvoru, ve které je zázvor skutečně cítit. Charakteristickou ostrou chuť zázvoru ještě zvýrazní kyselý citrón, dohromady s prémiovou tmavou čokoládou vznikne výrazný chuťový zážitek.

Prodej skončilVýrobce: Chocolat Stella, Katalogové číslo: 7610202411974 Hmotnost: 100 g

Složení

cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, kandovaný zázvor 12 % (zázvor 55 %, třtinový cukr), sušené plnotučné mléko (9 %), emulgátor (slunečnicový lecitin), přírodní citrónové aroma, vanilkové aroma. Obsah kakaa: min. 41 %. Může obsahovat lískové ořechy a mandle.

Nutriční hodnoty (na 100g):

Energie
2137 g
Tuky
28 g
z toho nasycené mastné kyseliny
17 g
Sacharidy
57 g
    z toho cukry
55 g
Vláknina
4.6 g
Bílkoviny
5.6 g
Sůl
0.09 g
Poznejte čokoládovnu

Chocolat Stella

Historie čokoládovny Stella se začala psát v roce 1947. Roky tvrdé práce v čokoládových továrnách vyučily Waltera Müllera, aby se stal specialistou na výrobu jemné čokolády. Šel za svým snem a s manželkou Karin začali vyrábět domácí čokoládu. Jejich tabulky měly úspěch a rodinná čokoládovna se začala rozšiřovat. Dalším, kdo převzal otěže společnosti, byl starší syn Adalbert. Čokoládovna se začala orientovat na Faitrade, bio a košer čokolády.

V současnosti vede čokoládovnu vnučka Monika Müller, jako třetí generace čokolatiérů. Společnost dbá na životní prostředí – snaží se snižovat spotřebu energií při výrobě, sleduje emise CO2 a šetří pitnou vodou.

Všechny čokolády od Chocolat Stella