Prodej skončil

Stella
PREMIUM QUALITY AMARETTI
41% hořkomléčná čokoláda s amaretti sušenkami 100 g

Kakao
Tóny
Střední
Intenzita
Mandlové sušenky
Dochuť

Pokud jste fanouškem sladkých amaretti sušenek, rozhodně si zamilujete tuto tmavou tabulku Stella z kolekce Premium Quality. Kromě skvělých sušenek je v tmavé čokoládě přimíchána ještě mléčná, která celou tabulku zjemní a výsledkem je dobrota rozplývající se na jazyku.

Prodej skončilVýrobce: Chocolat Stella, Katalogové číslo: 7610202231480 Hmotnost: 100 g

Složení

cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, amaretti (10 %; cukr, mandle, hořké mandle, sušená vejce), sušené plnotučné mléko (9 %), emulgátor (slunečnicový lecitin), aroma. Obsah kakaa: min. 41 %. Může obsahovat lepek a lískové ořechy.

Nutriční hodnoty (na 100g):

Energie
2210 g
Tuky
31 g
z toho nasycené mastné kyseliny
18 g
Sacharidy
55 g
    z toho cukry
53 g
Vláknina
4.4 g
Bílkoviny
6.3 g
Sůl
0.08 g
Poznejte čokoládovnu

Chocolat Stella

Historie čokoládovny Stella se začala psát v roce 1947. Roky tvrdé práce v čokoládových továrnách vyučily Waltera Müllera, aby se stal specialistou na výrobu jemné čokolády. Šel za svým snem a s manželkou Karin začali vyrábět domácí čokoládu. Jejich tabulky měly úspěch a rodinná čokoládovna se začala rozšiřovat. Dalším, kdo převzal otěže společnosti, byl starší syn Adalbert. Čokoládovna se začala orientovat na Faitrade, bio a košer čokolády.

V současnosti vede čokoládovnu vnučka Monika Müller, jako třetí generace čokolatiérů. Společnost dbá na životní prostředí – snaží se snižovat spotřebu energií při výrobě, sleduje emise CO2 a šetří pitnou vodou.

Všechny čokolády od Chocolat Stella