Prodej skončil
Nejprodávanější
Bio
Stella VEGAN 27% bílá čokoláda mandlový nektar BIO 80 g

Stella
BÍLÁ VEGAN - MANDLOVÝ NEKTAR
27% bílá čokoláda 80 g

Kakaové máslo
Tóny
Silná
Intenzita
Vanilka, vanilkové rohlíčky
Dochuť

Fantastická bílá čokoláda bez mléka je dochucená mandlemi a mořskou solí. Jasná volba (nejen) pro vegany prahnoucí po sladkém.

Prodej skončilVýrobce: Chocolat Stella, Katalogové číslo: 7610202000123 Hmotnost: 80 g

Složení

třtinový cukr, kakaové máslo, mandle (20 %), inulin, mořská sůl, vanilka. Může obsahovat mléko, lískové ořechy a arašídy. Obsah kakaového másla: min. 27 %. Neobsahuje lepek.

Nutriční hodnoty (na 100g):

Energie
2310 g
Tuky
39 g
z toho nasycené mastné kyseliny
17 g
Sacharidy
39 g
    z toho cukry
39 g
Vláknina
16 g
Bílkoviny
5.5 g
Sůl
0.2 g

CERTIFIKÁTY A OCENĚNÍ

Čokolády které nabízíme získávají celou řadu ocenění, ani čokoláda Bílá vegan - mandlový nektar od Stella není vyjímkou. Získala tato ocenění a certifikáty:

BIO

Zemědělská produkce EU/mimo EU. Biopotraviny, díky systému ekologické produkce, nesmějí obsahovat rezidua agrochemických látek, léčiv apod. Dále nesmějí obsahovat geneticky modifikované (GMO) suroviny a nesmějí být ošetřovány ionizujícím zářením.

Vegan

Vyberte si z široké nabídky veganských tabulek. V sortimentu máme kromě těch certifikovaných i celou řadu hořkých čokolád s příchutěmi, které jsou z podstaty věci také veganské bez živočišných přísad.

Poznejte čokoládovnu

Chocolat Stella

Historie čokoládovny Stella se začala psát v roce 1947. Roky tvrdé práce v čokoládových továrnách vyučily Waltera Müllera, aby se stal specialistou na výrobu jemné čokolády. Šel za svým snem a s manželkou Karin začali vyrábět domácí čokoládu. Jejich tabulky měly úspěch a rodinná čokoládovna se začala rozšiřovat. Dalším, kdo převzal otěže společnosti, byl starší syn Adalbert. Čokoládovna se začala orientovat na Faitrade, bio a košer čokolády.

V současnosti vede čokoládovnu vnučka Monika Müller, jako třetí generace čokolatiérů. Společnost dbá na životní prostředí – snaží se snižovat spotřebu energií při výrobě, sleduje emise CO2 a šetří pitnou vodou.

Všechny čokolády od Chocolat Stella

Hodnocení čokolády

Průměrné hodnocení 5. Vypočteno z 1 hodnocení
Všechna hodnocení
Markéta -
14.11.2022

Úchvatná a jemná. Výrazná chuť sojového mléka- mně to chutná. Konzumaci doporučuji s čerstvě vařenou kávou.

Recenze píší jen zákazníci, kteří tento produkt zakoupili. Více informací