Prodej skončil
Nejprodávanější
Bio
Stella VEGAN 43% hořká čokoláda lískooříškový nektar BIO 80 g

Stella
VEGAN LÍSKOOŘÍŠKOVÝ NEKTAR
43% hořká čokoláda 80 g

Kakao, ořechy
Tóny
Silná
Intenzita
Lískooříškový krém
Dochuť

Švýcarská oblíbená čokoláda s lískovými oříšky a krokantem. Vhodná pro vegany. Neobsahuje lepek.

Prodej skončilVýrobce: Chocolat Stella, Katalogové číslo: 7610202000116 Hmotnost: 80 g

Složení

třtinový cukr, kakaové máslo, kakaová hmota, lískové ořechy (15 %), lískooříškový krokant (10 % - třtinový cukr, lískové ořechy), inulin, vanilka. Obsah kakaa min. 43 %. Může obsahovat mléko, arašídy a mandle. Neobsahuje lepek.

Nutriční hodnoty (na 100g):

Energie
2293 g
Tuky
37 g
z toho nasycené mastné kyseliny
16 g
Sacharidy
43 g
    z toho cukry
41 g
Vláknina
13 g
Bílkoviny
4.9 g
Sůl
0 g

CERTIFIKÁTY A OCENĚNÍ

Čokolády které nabízíme získávají celou řadu ocenění, ani čokoláda Vegan lískooříškový nektar od Stella není vyjímkou. Získala tato ocenění a certifikáty:

BIO

Zemědělská produkce EU/mimo EU. Biopotraviny, díky systému ekologické produkce, nesmějí obsahovat rezidua agrochemických látek, léčiv apod. Dále nesmějí obsahovat geneticky modifikované (GMO) suroviny a nesmějí být ošetřovány ionizujícím zářením.

Vegan

Vyberte si z široké nabídky veganských tabulek. V sortimentu máme kromě těch certifikovaných i celou řadu hořkých čokolád s příchutěmi, které jsou z podstaty věci také veganské bez živočišných přísad.

Poznejte čokoládovnu

Chocolat Stella

Historie čokoládovny Stella se začala psát v roce 1947. Roky tvrdé práce v čokoládových továrnách vyučily Waltera Müllera, aby se stal specialistou na výrobu jemné čokolády. Šel za svým snem a s manželkou Karin začali vyrábět domácí čokoládu. Jejich tabulky měly úspěch a rodinná čokoládovna se začala rozšiřovat. Dalším, kdo převzal otěže společnosti, byl starší syn Adalbert. Čokoládovna se začala orientovat na Faitrade, bio a košer čokolády.

V současnosti vede čokoládovnu vnučka Monika Müller, jako třetí generace čokolatiérů. Společnost dbá na životní prostředí – snaží se snižovat spotřebu energií při výrobě, sleduje emise CO2 a šetří pitnou vodou.

Všechny čokolády od Chocolat Stella

Hodnocení čokolády

Průměrné hodnocení 5. Vypočteno z 1 hodnocení
Všechna hodnocení
Z. -
19.03.2021

Fantastická, kupujem pravidelne. Rýchlo sa míňa.

Recenze píší jen zákazníci, kteří tento produkt zakoupili. Více informací