Prodej skončil
Nejprodávanější
Bio
Stella VEGAN 54% hořká čokoláda kokos. mléko BIO 80 g

Stella
VEGAN KOKOS
54% hořká čokoláda s kokosovým mlékem 80 g

Kakao, smetana
Tóny
Silná
Intenzita
Kokosové mléko
Dochuť

Veganská mléčná čokoláda vyvolává chladivý a osvěžující dojem. Do vysokoprocentní mléčné čokolády s kokosovým mlékem je přidaný mletý kokos a dokonce i cukr je v této čokoládě kokosový.

Prodej skončilVýrobce: Chocolat Stella, Katalogové číslo: 7610202000109 Hmotnost: 80 g

Složení

kokosový cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, sušené kokosové mléko (10 %; kokosové mléko 75 %, maltodextrin), drcený kokos (10 %), vanilka. Obsah kakaa: min. 54 %. Neobsahuje lepek. Může obsahovat stopy mléka, lískových ořechů a mandlí. 

Nutriční hodnoty (na 100g):

Energie
2455 g
Tuky
43 g
z toho nasycené mastné kyseliny
29 g
Sacharidy
43 g
    z toho cukry
34 g
Vláknina
6.7 g
Bílkoviny
5 g
Sůl
0.26 g

CERTIFIKÁTY A OCENĚNÍ

Čokolády které nabízíme získávají celou řadu ocenění, ani čokoláda Vegan kokos od Stella není vyjímkou. Získala tato ocenění a certifikáty:

BIO

Zemědělská produkce EU/mimo EU. Biopotraviny, díky systému ekologické produkce, nesmějí obsahovat rezidua agrochemických látek, léčiv apod. Dále nesmějí obsahovat geneticky modifikované (GMO) suroviny a nesmějí být ošetřovány ionizujícím zářením.

Poznejte čokoládovnu

Chocolat Stella

Historie čokoládovny Stella se začala psát v roce 1947. Roky tvrdé práce v čokoládových továrnách vyučily Waltera Müllera, aby se stal specialistou na výrobu jemné čokolády. Šel za svým snem a s manželkou Karin začali vyrábět domácí čokoládu. Jejich tabulky měly úspěch a rodinná čokoládovna se začala rozšiřovat. Dalším, kdo převzal otěže společnosti, byl starší syn Adalbert. Čokoládovna se začala orientovat na Faitrade, bio a košer čokolády.

V současnosti vede čokoládovnu vnučka Monika Müller, jako třetí generace čokolatiérů. Společnost dbá na životní prostředí – snaží se snižovat spotřebu energií při výrobě, sleduje emise CO2 a šetří pitnou vodou.

Všechny čokolády od Chocolat Stella