Prodej skončil

Valrhona
TANARIVA
33% mléčná čokoláda 70g

Smetana
Tóny
Silná
Intenzita
Karamel
Dochuť

Ochutnejte jemnou chuť mléčné čokolády Valrhona Tanariva. Díky charakteristickým nepravidelným dílkům si může ulomit tak velký kousek, na jaký máte zrovna chuť.

Prodej skončil

Vyzkoušejte některý z našich ostatních produktů:

Valrhona

Dulcey

32% bílá čokoláda 70 g
99

PŮVOD ČOKOLÁDY

Madagaskar
Původ bobů
Francie
Vyrobeno


Výrobce: Valrhona, Katalogové číslo: 3395320066759 Hmotnost: 70 g

Složení

cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaové boby z Madagaskaru, sušené odstředěné mléko, přírodní vanilkový extrakt a aroma, sójový lecitin. Obsah kakaové sušiny min. 33 %. Může obsahovat stopy ořechů a lepku.

Nutriční hodnoty (na 100g):

Energie
2392 g
Tuky
37 g
z toho nasycené mastné kyseliny
23 g
Sacharidy
51 g
    z toho cukry
49 g
Vláknina
0 g
Bílkoviny
8 g
Sůl
0.19 g
Poznejte čokoládovnu

Valrhona

Valrhona je světoznámá čokoládovna založená v roce 1922 ve Francii v Rhone Valley cukrářem Guironnetem, současný název Valhrhona dostala až v roce 1947. Nejprve na trh uvedla řadu výrobků Grand Cru pro odborníky a o pět let později i pro veřejnost. Čokolády této značky jsou vyrobeny z nejlepších kakaových bobů vybraných z jednotlivých zeměpisných oblastí (například čokoláda Caraïbe je vyrobena z kakaových bobů vypěstovaných v karibské oblasti, Manjari z bobů pocházejících z Madagaskaru).

Všechny čokolády od Valrhona

Hodnocení čokolády

Každému chutná něco jiného. Chuťová paleta souvisí s vašimi chuťovými buňkami. Tento graf může sloužit jako návod k chuťovým tónům, které můžeme v čokoládě najít, a poradí vám, jak se v chuti orientovat. Vaše Šárka.


Intenzita
Barva
ČERNÁ EBENOVÁ OŘECHOVÁ MAHAGON TŘEŠNĚ JANTAR OBILÍ SMETANOVÁ BÍLÁ TANINY HOŘKOST SLADKOST ČERSTVÉOVOCE SUŠENÉOVOCE KVĚTINY KOŘENÍ BYLINY PRAŽENÍ KARAMEL TEXTURA MLÉKO KAKAO JEMNOST
Podobné čokolády

DALŠÍ SKVĚLÉ ČOKOLÁDY

Valrhona

Dulcey

32% bílá čokoláda 70 g
99