185
ks
Akce
Bio
Expirace
-26% Chocolate Tree 70% hořká čokoláda horká Mexico Aztec Spice BIO 160 g

Chocolate Tree
AZTEC SPICE MEXICO
70% horká hořká čokoláda s aztec kořením 160 g

Skladem 14 ks   Kdy mi zboží doručíte?
Kakao, ořechy
Tóny
Silná
Intenzita
Skořice, chilli
Dochuť

Akční cena, minimální trvanlilvost do 4.4.2023 Hledáte něco, co vás zaručeně zahřeje? Chocolate Tree pro vás připravili vynikající horkou čokoládu Aztec Spice z kakaových bobů z kolébky kakaa z Mexika. Těšit se můžete na příjemnou vůni skořice a říz chilli. Do hrnku s horkým mlékem dejte dvě lžičky horké čokolády a míchejte. Na zdraví!

249
185
161 Kč bez DPH
ks

PŮVOD ČOKOLÁDY

Mexico
Původ bobů
Velká Británie
Vyrobeno


Výrobce: Chocolate Tree, Katalogové číslo: 5060315921570 Hmotnost: 160 g, 100 g = 115,63 Kč

Složení

kakaové boby, třtinový cukr, kakaové máslo, mandle (10 %), skořice, chilli. Může obsahovat stopy mléka. Obsah kakaa: min. 70 %. 

Nutriční hodnoty (na 100g):

Energie
2176/501 kJ/kcal
Tuky
41 g
    z toho nasycené mastné kyseliny
21,4 g
Sacharidy
43,7 g
    z toho cukry
20,5 g
Vláknina
20,3 g
Bílkoviny
10,5 g
Sůl
0 g

CERTIFIKÁTY A OCENĚNÍ

Čokolády, které nabízíme, získávají celou řadu ocenění. Ani Aztec Spice Mexico od Chocolate Tree není výjimkou. Získala tato ocenění a certifikáty:

BIO

Biopotraviny, díky systému ekologické produkce, nesmějí obsahovat rezidua agrochemických látek, léčiv apod. Dále nesmějí obsahovat geneticky modifikované (GMO) suroviny a nesmějí být ošetřovány ionizujícím zářením.

Vegan

Vyberte si z široké nabídky veganských tabulek. V sortimentu máme kromě těch certifikovaných i celou řadu hořkých čokolád s příchutěmi, které jsou z podstaty věci také veganské bez živočišných přísad.

Palm Oil Free

Tato čokoláda je 100% bez palmového oleje. Tím přispíváme k ochraně tropických deštných lesů v jihovýchodní Asii, Africe i Jižní Americe, a chráníme tak životní prostředí místních obyvatel, rostlin i živočichů.

Poznejte čokoládovnu

Chocolate Tree

Chocolate Tree je bean-to-bar čokoládovna, která si zakládá na precizním zpracování toho nejlepšího kakaa.

V roce 2009 Alaistair and Friedrike Gower založili svoji čokoládovnu ve Skotsku v Edinburghu. Velmi si zakládají na tom, aby jejich čokolády byly z těch nejlepších kakaových odrůd současnosti z Peru, Kolumbie, Venezuely a Madagaskaru. Sami osobně dohlížejí na fermentaci a sušení na jednotlivých plantážích a ladí finální chuť přímo s místními pěstiteli a farmáři.

S vášní ke své práci kakao pečlivě praží, odstraňjí slupky, melou, konšují a to vše pouze v malých várkách. V jejich portfóliu najdete vynikající čisté single origin tabulky, ale také čokolády s alternativními sladidly a rostlinnými mléčnými produkty. Za ochutnání stojí tabulky s tradičními alkoholy, jakými jsou peruánské Pisco, mexický Mezcal, rum nebo whisky.

Všechny čokolády od Chocolate Tree