515
ks

Georgia Ramon
KOTLÍK PODIVNOSTÍ
degustační sada 3 x 50 g

Skladem 13 ks

Hledáte degustační sadu plnou ulítlých čokolád? Je tu! Georgia Ramon z Německa je čokoládovna známá svými speciálně ochucenými tabulkami a my jsme pro vás připravili sadu z těch nejvíc PODIVNÝCH:-). Těšit se můžete na výlet do lesa s hořkou čokoládou s liškami, na zahradu na záhon se podíváte s bílou (úplně fialovou) čokoládou s řepou a kokosem a na závěr zavítáte až do vzdáleného Japonska s hořkou čokoládou se Yuzu citrónem. Tak šup a ochutnávat!

515
448 Kč bez DPH
ks

CERTIFIKÁTY A OCENĚNÍ

Čokolády, které nabízíme, získávají celou řadu ocenění. Ani čokolády v sadě KOTLÍK PODIVNOSTÍ od Georgia Ramon nejsou výjimkou. Získala tato ocenění a certifikáty:

BIO

Biopotraviny, díky systému ekologické produkce, nesmějí obsahovat rezidua agrochemických látek, léčiv apod. Dále nesmějí obsahovat geneticky modifikované (GMO) suroviny a nesmějí být ošetřovány ionizujícím zářením.

Vegan

Vyberte si z široké nabídky veganských tabulek. V sortimentu máme kromě těch certifikovaných i celou řadu hořkých čokolád s příchutěmi, které jsou z podstaty věci také veganské bez živočišných přísad.

Academy od Chocolate - Newcomer

Prestižní soutěž Academy of Chocolate uděluje ceny s cílem ocenit zatím neobjevené bean to bar čokolatiéry a jejich nové tabulky.

Poznejte čokoládovnu

Georgia Ramon

Georgia Ramon založil na jaře roku 2015 Georg Bernardini a Ramona Gustmann v okrese Oberkassel v Bonnu. V jejich obchodě je také malá kavárna s integrovanou výrobou. Mnoho jejich tabulek je ekologicky certifikováno. Jejich čokolády se vyznačují rozmanitostí v single origin tabulkách a také exotickými a nečekanými kombinacemi příměsí.

Všechny čokolády od Georgia Ramon

Podobné čokolády

DALŠÍ SKVĚLÉ ČOKOLÁDY

Bio
GR 100% hořká čokoláda - Belize BIO 50 g

Georgia Ramon

Belize 100%

100% hořká čokoláda 50 g
159

Georgia Ramon

Carolina Reaper Chilli

70% hořká čokoláda 50 g
159
Bio
GR 42% bílá čokoláda - červená řepa a kokos VEGAN BIO 50g

Georgia Ramon

Červená řepa a kokos

42% bílá čokoláda 50 g
159
Bio
GR 70% hořká čokoláda - lišky BIO 50 g

Georgia Ramon

Lišky

70% hořká čokoláda 50 g
169

Friis-Holm

White Yuzu

40% bílá čokoláda s citrusem Yuzu 100 g
329
Novinka
GR 70% hořká čokoláda - Yuzu 50 g

Georgia Ramon

Yuzu

70% hořká čokoláda s citrónem yuzu 50 g
189