789
ks

Heinde & Verre
DUTCH VEGAN BÍLÁ - ČOKOLÁDA NA VAŘENÍ
39% bílá vegan čokoláda 6 x 100 g

Skladem 2 ks

Hledáte poctivou bílou čokoládu na vaření? Je tady! Geniální bílá čokoláda bez přidaného sušeného mléka, která má oříškovou chuť připomínající pistácie, lískové ořechy a máslové sušenky. V balení najdete šest samostatných stogramových čokolád, takže se vám při pečení bude dobře počítat čokoládová dávka. Ideální na polevy, náplně nebo krémy. Samozřejmě, že si ji také můžete dát jen tak, jako klasickou tabulku čokolády. je vynikající!

789
686 Kč bez DPH
ks

PŮVOD ČOKOLÁDY

Blend
Původ bobů
Holandsko
Vyrobeno


Výrobce: Heinde & Verre, Hmotnost: 600 g

Složení

kakaové máslo (39 %), cukr, ovesné mléko, kokosový prášek, rýžová mouka, kalcium, slunečnicový lecitin, vanilka, sůl. Minimální obsah kakaového másla: 39 %.

Nutriční hodnoty (na 100g):

Energie
2608/622 kJ/kcal
Tuky
47 g
    z toho nasycené mastné kyseliny
31 g
Sacharidy
47 g
    z toho cukry
32 g
Vláknina
- g
Bílkoviny
1,7 g
Sůl
0,2 g

CERTIFIKÁTY A OCENĚNÍ

Čokolády, které nabízíme, získávají celou řadu ocenění. Ani čokoláda Dutch Vegan bílá - čokoláda na vaření od Heinde & Verre není výjimkou. Získala tato ocenění a certifikáty:

BIO

Biopotraviny, díky systému ekologické produkce, nesmějí obsahovat rezidua agrochemických látek, léčiv apod. Dále nesmějí obsahovat geneticky modifikované (GMO) suroviny a nesmějí být ošetřovány ionizujícím zářením.

Poznejte čokoládovnu

Heinde & Verre

Představujeme vám čokoládovnu z holandského Rotterdamu Heinde & Verre. Název čokoládovny znamená „blízký & vzdálený“ a vznikl na základě myšlenky používání ingrediencí od místních holandských „blízkých“ farmářů v kombinaci s kakaovými boby ze „vzdálených“ exotických zemí. Čokoládovna si zakládá na pomalém a kvalitním zpracování surovin a jejich čokolády z grand cru kakaových bobů, tak mají přirozeně plnou chuť.

Jak sami čokolatiéři říkají: „Výroba té nejlepší čokolády je otázkou precizní práce, která vyžaduje čas a pracovní nadšení“. V továrně v Rotterdamu boby ručně přebírají a pro každý druh kakaa mají specifický pracovní a výrobní postup. Heinde & Verre čokolády odpočívají (staří) minimálně po dobu tří měsíců, získají tak komplexní chuť.

V portfoliu čokolády objevíte single origin tabulky i blendy. Single origin čokolády odhalují typický charakter jednoho použitého druhu kakaa dané plantáže. Blendy vám představí čokolády z namixovaných bobů, které mají plnou vybalancovanou chuť.

Čokoládovna používá kakao získané přímo od farmářů a na každé tabulce najdete mapu s přesným označením původu bobů. Od farmářů vykupují kakao za „férové“ ceny a podporují tak poctivý obchod a dobré pracovní podmínky, jak pro pěstitele, tak i pro jejich zaměstnance.

Ochutnat můžete čokolády z Bali, Peru nebo Brazílie. Za několik svých tabulek získali Heinde & Verre také několik světových ocenění.

Všechny čokolády od Heinde & Verre

Hodnocení čokolády

Každému chutná něco jiného. Chuťová paleta souvisí s vašimi chuťovými buňkami. Tento graf může sloužit jako návod k chuťovým tónům, které můžeme v čokoládě najít, a poradí vám, jak se v chuti orientovat. Vaše Šárka.


Intenzita
Barva
ČERNÁ EBENOVÁ OŘECHOVÁ MAHAGON TŘEŠNĚ JANTAR OBILÍ SMETANOVÁ BÍLÁ TANINY HOŘKOST SLADKOST ČERSTVÉOVOCE SUŠENÉOVOCE KVĚTINY KOŘENÍ BYLINY PRAŽENÍ KARAMEL TEXTURA MLÉKO KAKAO JEMNOST
Podobné čokolády

DALŠÍ SKVĚLÉ ČOKOLÁDY

Willie's Cacao

Chulucanas Gold - Peru

70% hořká čokoláda 50 g
95

Black River Chocolate

Peru hořká

72% hořká čokoláda 100 g
99

Willie's Cacao

Peruvian Black, Chulucanas 100%

100% čokoládový váleček 180 g
199