99
ks

Jordi's
POP
40% bílá čokoláda s drcenými boby 50 g

Skladem 8 ks
Smetana
Tóny
Silná
Intenzita
Med, kakao
Dochuť

Tato poctivá bílá čokoláda s kousky pražených kakaových bobů je obrovským kontrastem chutí. Na jedné straně Anděl v podobě sladké, mlékem nabité čokolády a na straně druhé Ďábel v podobě kakaových bobů syrové a dřevité chuti.

99
86 Kč bez DPH
ks

PŮVOD ČOKOLÁDY

Venezuela
Původ bobů
Česko
Vyrobeno

Posyp čokolády jsou drcené boby z Madagaskaru.Výrobce: Jordi's chocolate, Katalogové číslo: 8594176050706 Hmotnost: 50 g, 100 g = 198,00 Kč

Složení

kakaové máslo, sušené mléko, třtinový cukr, vanilka, kakaové boby (20 %). Obsah kakaového podílu 40 %. Může obsahovat stopy lískových ořechů.

Nutriční hodnoty (na 100g):

Energie
2639 kJ/kcal
Tuky
49 g
    z toho nasycené mastné kyseliny
30 g
Sacharidy
36 g
    z toho cukry
26 g
Vláknina
g
Bílkoviny
11 g
Sůl
0,26 g
Poznejte čokoládovnu

Jordi's chocolate

V létě roku 2010 byl v Hradci Králové založen Salón čokolády – Jordi's Chocolate, pány Stejskalem a Koudelkou.

Po usilovné práci a vzdělávání sebe i zákazníků v oblasti opravdové čokolády se jim podařilo založit na počátku roku 2012 malou manufakturu na výrobu čokolády od kakaového bobu po tabulku. Od konce První republiky jsou Jordi's Chocolate v Česku první, kdo se o něco takového pokusil. Podařilo se tak alespoň trochu vrátit čas čokolády zpátky do České republiky. 

Jordi's Chocolate získali i několik prestižních mezinárodních ocenění, včetně medailí od Academy of Chocolate.

Všechny čokolády od Jordi's chocolate

Hodnocení čokolády

Každému chutná něco jiného. Chuťová paleta souvisí s vašimi chuťovými buňkami. Tento graf může sloužit jako návod k chuťovým tónům, které můžeme v čokoládě najít, a poradí vám, jak se v chuti orientovat. Vaše Šárka.


Intenzita
Barva
ČERNÁ EBENOVÁ OŘECHOVÁ MAHAGON TŘEŠNĚ JANTAR OBILÍ SMETANOVÁ BÍLÁ TANINY HOŘKOST SLADKOST ČERSTVÉOVOCE SUŠENÉOVOCE KVĚTINY KOŘENÍ BYLINY PRAŽENÍ KARAMEL TEXTURA MLÉKO KAKAO JEMNOST
Podobné čokolády

DALŠÍ SKVĚLÉ ČOKOLÁDY

Amedei

Toscano White

29% bílá čokoláda s pistáciemi 50 g
169