99
ks

Jordi's
TOP
67% hořká čokoláda s drcenými boby 50 g

Skladem 10 ks
Tabák, rum
Tóny
Silná
Intenzita
Citrusy
Dochuť

K výrobě této čokolády byly použity boby ze tří koutů Střední Ameriky. Vznikla tak vyvážená čokoláda s tóny tabáku a rumu. Navrch jsme pro ještě větší zábavu přidali kousky bobů z Madagaskaru.

99
86 Kč bez DPH
ks

PŮVOD ČOKOLÁDY

Blend
Původ bobů
Česko
Vyrobeno

Čokoláda je vyrobena z blendu (mixu) bobů z Grenady, Jamaiky a Mexika. Posyp je z bobů u Madagaskaru.Výrobce: Jordi's chocolate, Katalogové číslo: 8594176050690 Hmotnost: 50 g, 100 g = 198,00 Kč

Složení

kakaové boby, třtinový cukr, kakaové máslo, drcené kakaové boby (20 %). Obsah kakaa: min. 63 %. Může obsahovat stopy lískových ořechů a mléka.

Nutriční hodnoty (na 100g):

Energie
2552 kJ/kcal
Tuky
44 g
    z toho nasycené mastné kyseliny
27 g
Sacharidy
43 g
    z toho cukry
23 g
Vláknina
g
Bílkoviny
9 g
Sůl
0,03 g
Poznejte čokoládovnu

Jordi's chocolate

V létě roku 2010 byl v Hradci Králové založen Salón čokolády – Jordi's Chocolate, pány Stejskalem a Koudelkou.

Po usilovné práci a vzdělávání sebe i zákazníků v oblasti opravdové čokolády se jim podařilo založit na počátku roku 2012 malou manufakturu na výrobu čokolády od kakaového bobu po tabulku. Od konce První republiky jsou Jordi's Chocolate v Česku první, kdo se o něco takového pokusil. Podařilo se tak alespoň trochu vrátit čas čokolády zpátky do České republiky. 

Jordi's Chocolate získali i několik prestižních mezinárodních ocenění, včetně medailí od Academy of Chocolate.

Všechny čokolády od Jordi's chocolate

Hodnocení čokolády

Každému chutná něco jiného. Chuťová paleta souvisí s vašimi chuťovými buňkami. Tento graf může sloužit jako návod k chuťovým tónům, které můžeme v čokoládě najít, a poradí vám, jak se v chuti orientovat. Vaše Šárka.


Intenzita
Barva
ČERNÁ EBENOVÁ OŘECHOVÁ MAHAGON TŘEŠNĚ JANTAR OBILÍ SMETANOVÁ BÍLÁ TANINY HOŘKOST SLADKOST ČERSTVÉOVOCE SUŠENÉOVOCE KVĚTINY KOŘENÍ BYLINY PRAŽENÍ KARAMEL TEXTURA MLÉKO KAKAO JEMNOST