Nejčastější dotazy v období Koronaviru

Jsme si jistí, že pravidelná konzumace našich skvělých čokolád výrazně přispívá veselé mysli. Udělejte si v této zamračené době radost. Ať už musíte být doma nebo se potřebujete posilnit na cestu, Čokoláda.cz je tu pro vás s dobrou náladou.

Jak funguje e-shop?

Stále můžete objednávat a používat možnosti doručení kurýrem GLS, Zásilkovnou nebo Českou poštou. Zásilkovna má stále otevřeno více než 3000 poboček. Kurýři přepravních společností budou rádi, pokud zvolíte platbu kartou online.

Jaká jsou hygienická opatření v Čokoládě?

Při manipulaci se zbožím i při zpracování objednávek dodržujeme stále stejně přísné hygienické standardy jako v době před koronavirem. Čokoláda, která k vám dorazí, je stoprocentně bezpečná.

Provoz obchodu v Husově ulici na Praze 1

Naše prodejna je pro vás stále k dispozici. Sledujte, prosím, aktuální informace o otevírací době, která se může operativně měnit. Otevřeno máme aktuálně každý den od 13:00 do 18:00.

Provoz skladu a výdejního místa na Praze 6

V našem skladu v Praze 6 jsme pro vás stále k dispozici v běžnou pracovní dobu do 9:00 do 16:00. Pokud je to možné, vyzvedávejte si předem vytvořené objednávky přes e-shop, pokud ale nevíte, jakou čokoládu potřebujete, rádi vám poradíme přímo na místě.

Zážitkové degustace čokolády

Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsme mohli vypsat již první degustační termíny na červen a červenec. Více informací najdete zde a vaše rezervace rádi vyřídíme na emailové adrese degustace@cokolada.cz. Těšíme se na vás.