139
ks
Bio
Šárka doporučuje
Original Beans 75% hořká čokoláda PIURA BIO 70 g

Original Beans
PIURA 75%
75% hořká čokoláda 70 g

Skladem 15 ks   Kdy mi zboží doručíte?
Maliny, sušené blumy, pekany
Tóny
Silná
Intenzita
Limetka, kakao
Dochuť

Čokoláda Piura Porcelana 75% získala bronz na Academy of Chocolate 2015! Kakaové boby Porcelana byly společností Original Beans objeveny v roce 2006 na úpatí hor And. Tato odrůda patří mezi ty nejvzácnější a její jedinečnost je v její "porcelánové" barvě bobů v době její sklizně. "Bílé kakao" je ceněno pro své výrazné aroma plné ovocných tónů, mezi nimi najdete limetku, maliny, ale i pekanové ořechy a právě taková je tabulka Piura Porcelana od Original Beans!

Zvolte variantu:
139
124 Kč bez DPH
ks

PŮVOD ČOKOLÁDY

Peru
Původ bobů
Švýcarsko
Vyrobeno


Výrobce: Original Beans BV, Katalogové číslo: 7610148308864 Hmotnost: 70 g, 100 g = 198,57 Kč

Složení

*kakaová hmota, *raw třtinový cukr, *kakaové máslo. *BIO, bez GMO, vegan, bezlepkový. Obsah kakaa: min. 75 %. Může obsahovat stopy ořechů. 

Nutriční hodnoty (na 100g):

Energie
2431/587 kJ/kcal
Tuky
46 g
    z toho nasycené mastné kyseliny
28 g
Sacharidy
30 g
    z toho cukry
24 g
Vláknina
g
Bílkoviny
8 g
Sůl
0,03 g

CERTIFIKÁTY A OCENĚNÍ

Čokolády, které nabízíme, získávají celou řadu ocenění. Ani Piura 75% od Original Beans není výjimkou. Získala tato ocenění a certifikáty:

Great Taste Awards ***

Společnost The Fine Food Guild každoročně pořádá největší světovou soutěž kvalitního jídla a pití Great Taste Awards. Logo této soutěže na obalu vašeho výrobku značí, že dostatečně nadchnul náročnou porotu, a vás tedy dozajista uspokojí.

BIO

Zemědělská produkce EU/mimo EU. Biopotraviny, díky systému ekologické produkce, nesmějí obsahovat rezidua agrochemických látek, léčiv apod. Dále nesmějí obsahovat geneticky modifikované (GMO) suroviny a nesmějí být ošetřovány ionizujícím zářením.

Academy of Chocolate – bronze

Už od roku 2005 uděluje prestižní soutěž Academy of Chocolate ceny s cílem představit světu nejtalentovanější čokoládovny a jejich nejlepší čokolády.

Vegan

Vyberte si z široké nabídky veganských tabulek. V sortimentu máme kromě těch certifikovaných i celou řadu hořkých čokolád s příchutěmi, které jsou z podstaty věci také veganské bez živočišných přísad.

Poznejte čokoládovnu

Original Beans BV

Tato úspěšná čokoládovna sídlící v nizozemském Amsterdamu je založená na jednoduché myšlence: co jsme si od přírody vzali, musíme jí také vrátit. A stejnou ideu předává i svým zákazníkům: za každou zakoupenou čokoládu vysadí Original Beans jeden strom. O úspěchu této čokoládovny nemůže být pochyb – vždyť za pouhý jeden rok bylo takových stromů vysázeno přes tři miliony!

Čokoláda je vyráběna pouze z těch nejkvalitnějších odrůd kakaa pocházejících z amazonských a ekvádorských deštných pralesů, z peruánských And či z národního parku Virunga v Kongu. 

Všechny čokolády od Original Beans BV

Hodnocení čokolády

Průměrné hodnocení 5. Vypočteno z 1 hodnocení
Všechna hodnocení
Jara -
04.03.2024

u téhle se opravdu musím "hlídat" . . .

Recenze píší jen zákazníci, kteří tento produkt zakoupili. Více informací