Prodej skončil

Raaka Chocolate
BANANA FOSTER
66% hořká čokoláda s banánem 50 g

Třešně
Tóny
Silná
Intenzita
Banán, kokos, banana bread
Dochuť

Čokoládovna Raaka z Brooklynu vám představuje tabulku Bananas Foster pro milovníka kombinace banánu a čokolády. Tato kombinace oslovila čokoládovníky v Raace v New Orleans, kde můžete ochutnat dezert stejného jména a velmi podobné chutě. Dobrou cht.


Prodej skončil

PŮVOD ČOKOLÁDY

Peru
Původ bobů
USA
Vyrobeno


Výrobce: Raaka, Katalogové číslo: 662425071722 Hmotnost: 50 g

Složení

organické kakaové boby, organický třtinový cukr, organické kakaové máslo, organický banán, organický vanilkový lusk. Obsah kakaa: min. 66 %.

Nutriční hodnoty (na 100g):

Energie
1975 g
Tuky
32 g
z toho nasycené mastné kyseliny
20 g
Sacharidy
56 g
    z toho cukry
32 g
Vláknina
20 g
Bílkoviny
8 g
Sůl
0 g

CERTIFIKÁTY A OCENĚNÍ

Čokolády které nabízíme získávají celou řadu ocenění, ani čokoláda Banana Foster od Raaka Chocolate není vyjímkou. Získala tato ocenění a certifikáty:

BIO

Zemědělská produkce EU/mimo EU. Biopotraviny, díky systému ekologické produkce, nesmějí obsahovat rezidua agrochemických látek, léčiv apod. Dále nesmějí obsahovat geneticky modifikované (GMO) suroviny a nesmějí být ošetřovány ionizujícím zářením.

Vegan

Vyberte si z široké nabídky veganských tabulek. V sortimentu máme kromě těch certifikovaných i celou řadu hořkých čokolád s příchutěmi, které jsou z podstaty věci také veganské bez živočišných přísad.

Poznejte čokoládovnu

Raaka

Čokoládovnu Raaka najdete v New Yorku, konkrétně v Brooklynu. Největší zajímavostí této čokoládovny je proces zpracování kakaových single origin bobů, které v Raace nepraží, ale vyrábí tzv. “unrosated chocolate”. Jak sami říkají, proti pražení nic nemají, ale baví je více ovocná a zároveň autentická chuť “syrových” bobů, která vzniká právě pokud se kakaové boby neupraží. Používají kakaové boby z Tanzanie z Kokoa Kamili, Dominikánské republiky nebo Peru. A až budete v New Yorku, tak určitě nevynechejte exkurzi v této čokoládovně, stojí to za to.

Všechny čokolády od Raaka

Hodnocení čokolády

Každému chutná něco jiného. Chuťová paleta souvisí s vašimi chuťovými buňkami. Tento graf může sloužit jako návod k chuťovým tónům, které můžeme v čokoládě najít, a poradí vám, jak se v chuti orientovat. Vaše Šárka.


Intenzita
Barva
ČERNÁ EBENOVÁ OŘECHOVÁ MAHAGON TŘEŠNĚ JANTAR OBILÍ SMETANOVÁ BÍLÁ TANINY HOŘKOST SLADKOST ČERSTVÉOVOCE SUŠENÉOVOCE KVĚTINY KOŘENÍ BYLINY PRAŽENÍ KARAMEL TEXTURA MLÉKO KAKAO JEMNOST
Průměrné hodnocení 4. Vypočteno z 1 hodnocení
Všechna hodnocení
D.S. -
05.11.2022

Dobré, zajímaví, exotické, doporučuji.

Recenze píší jen zákazníci, kteří tento produkt zakoupili. Více informací