249
ks
Novinka
V posledním týdnu zakoupilo 8 zákazníků
Raaka 68% hořká čokoláda Rose Masala Chai Limited Edition 50 g

Raaka Chocolate
ROSE MASALA CHAI
68% hořká čokoláda s růží, masalou a chai 50 g

Skladem 11 ks
Masala
Tóny
Silná
Intenzita
Chai, kardamom, růže
Dochuť

SUPER LIMITED EDITION, čokoládová tabulka vyrobena jako experimental small batch (v extrémě malém nákladu). Je tu podzim a my máme radost, že vám můžeme představit limitovanou tabuku čokolády od brooklynské Raaky, vyrobenou z kakaa z Dominikánské republiky. Tabulka je chuťově něco, co vás určitě v chladném počasí příjemně zahřeje. Tradiční směs koření Masala a Chai příjemně doplňuje kokos, okvětní lísky růží a drcené kakaové boby. Užijte si ji i ten podzim!

249
217 Kč bez DPH
ks

PŮVOD ČOKOLÁDY

Dominikánská republika
Původ bobů
USA
Vyrobeno


Výrobce: Raaka, Katalogové číslo: 662425101153 Hmotnost: 50 g

Složení

organické kakaové boby, organický třtinový cukr, organické kakaové máslo, organické kokosové mléko, organická pšenice, organický CTC černý čaj, organický zelený kardamom, organický zázvor, organický černý pepř, organické růžové okvětní lístky. Obsah kakaa: min. 68 %.

Nutriční hodnoty (na 100g):

Energie
2226/532 kJ/kcal
Tuky
32 g
    z toho nasycené mastné kyseliny
20 g
Sacharidy
48 g
    z toho cukry
40 g
Vláknina
12 g
Bílkoviny
8 g
Sůl
g

CERTIFIKÁTY A OCENĚNÍ

Čokolády, které nabízíme, získávají celou řadu ocenění. Ani čokoláda Rose Masala Chai od Raaka Chocolate není výjimkou. Získala tato ocenění a certifikáty:

BIO

Biopotraviny, díky systému ekologické produkce, nesmějí obsahovat rezidua agrochemických látek, léčiv apod. Dále nesmějí obsahovat geneticky modifikované (GMO) suroviny a nesmějí být ošetřovány ionizujícím zářením.

Poznejte čokoládovnu

Raaka

Čokoládovnu Raaka najdete v New Yorku, konkrétně v Brooklynu. Největší zajímavostí této čokoládovny je proces zpracování kakaových single origin bobů, které v Raace nepraží, ale vyrábí tzv. “unrosated chocolate”. Jak sami říkají, proti pražení nic nemají, ale baví je více ovocná a zároveň autentická chuť “syrových” bobů, která vzniká právě pokud se kakaové boby neupraží. Používají kakaové boby z Tanzanie z Kokoa Kamili, Dominikánské republiky nebo Peru. A až budete v New Yorku, tak určitě nevynechejte exkurzi v této čokoládovně, stojí to za to.

Všechny čokolády od Raaka

Hodnocení čokolády

Každému chutná něco jiného. Chuťová paleta souvisí s vašimi chuťovými buňkami. Tento graf může sloužit jako návod k chuťovým tónům, které můžeme v čokoládě najít, a poradí vám, jak se v chuti orientovat. Vaše Šárka.


Intenzita
Barva
ČERNÁ EBENOVÁ OŘECHOVÁ MAHAGON TŘEŠNĚ JANTAR OBILÍ SMETANOVÁ BÍLÁ TANINY HOŘKOST SLADKOST ČERSTVÉOVOCE SUŠENÉOVOCE KVĚTINY KOŘENÍ BYLINY PRAŽENÍ KARAMEL TEXTURA MLÉKO KAKAO JEMNOST
Podobné čokolády

DALŠÍ SKVĚLÉ ČOKOLÁDY

KACAU

Mango a růžová sůl

74% hořká čokoláda 70 g
169

Raaka Chocolate

Banana Foster

66% hořká čokoláda s banánem 50 g
219

Raaka Chocolate

Bourbon Cask Aged

66% hořká čokoláda 50 g
219

Raaka Chocolate

Green Tea Crunch

66% hořká čokoláda se zeleným čajem 50 g
219

Raaka Chocolate

Pure cacao & strawberry & coconut

80% hořká čokoláda s jahodami a kokosem 50 g
219

Raaka Chocolate

Pure cacao 100%

100% hořká čokoláda 50 g
219
Novinka
Raaka BROOKLYN degustační sada čokolád 250 g

Raaka Chocolate

BROOKLYN

degustační sada 5 x 50 g
1 089