250
ks
Novinka
AJala Valentýnské DUO 90g

AJala
VALENTÝNSKÉ DUO
degustační sada 2 x 45 g, 90 g

Skladem 5 ks

Dvojice čokolád od úžasné brněnské Ajaly - limitovaná edice Valentýn - Víno a Whisky. Tabuka s vínem, která vznikla ve spolupráci se slovenskými vinaři a tabulka s Whisky s kouřovým aroma, které je vlastní Single Malt Scotch Whisky. Zahřejí na duši i na těle. A jak říkají v Ajale: "Láska je naší magickou ingrediencí, umí tvořit zázraky a nejde zastavit. Nechť je nezastavitelná i mezi vámi."

250
217 Kč bez DPH
ks

PŮVOD ČOKOLÁDY

Haiti
Původ bobů
Česko
Vyrobeno
Poznejte čokoládovnu

Ajala Chocolate

Celé dobrodružství brněnských zakladatelů začalo ochutnáním pocitvé čokolády z Guatemaly. Ochutnávka této mayské čokolády pro ně byla neskutečným zážitkem – absolutní nadšení se střídalo s překvapením z neobvyklé chuti. Bez velké nadsázky můžeme říct, že prozřeli, protože čokoláda chutnala zcela jinak než ty, které si doposud kupovali. Začali se tedy o čokoládu více zajímat a zjistili, že v Evropě není snadné získat pravou a poctivou čokoládu. Nebo že Československo bylo za první repuliky třetím největším zpracovatelem kakaových bobů na světě. To vše je inspirovalo k založení manufaktury AJALA CHOCOLATE.

Ajala znamená v mayském jazyce probuzení a přesně takové pocity by vám tato malá manufaktura ráda předala. Aby vás už první kousek překvapil a probudil zvědavost i touhu po dalším poznávání.

Všechny čokolády od Ajala Chocolate

Podobné čokolády

DALŠÍ SKVĚLÉ ČOKOLÁDY

Ajala

Haiti

70% hořká čokoláda 45 g
115
Novinka
Ajala medailový balíček 135g

Ajala

Medailový balíček

degustační sada 3 x 45 g, 135 g
279
Novinka
Limitovaná edice
Ajala 63% Valentýnská WHISKY 45 g

Ajala chocolate

Valentýnská WHISKY

63% hořká čokoláda 45 g
125
Novinka
Limitovaná edice
Ajala 60% Valentýnská VÍNO 45 g

Ajala chocolate

Valentýnská VÍNO

60% hořká čokoláda 45 g
125