Heinde & Verre bílá 37% Gold Piura Peru White 70g

Heinde & Verre
GOLD PIURA PERU WHITE
37% bílá čokoláda 70g

Není skladem

Heinde & Verre představují bílou čokoládu bez přidání jakýchkoliv jiných než přírodních aditiv. Přirozená chuť a aroma kakaového másla z Peru dodává čokoládě krémovou chuť a nepotřebuje extra přidání vanilky. Čokoláda má bez přidané vanilky chuťově blízko čerstvým mléčným produktům, například smetaně. Po rozbalení doporučují výrobci čokoládu rychle zkonzumovat, jelikož tato bílá čokoláda velmi rychle přichází o vůni a chuť. Což v případě této tabulky nebude problém :-) a varujeme vás, jde o velmi návykovou záležitost. V čokoládě objevíte chuťové tóny po bílém ovoci, muškátovém oříšku, krémovém karamelu a citrusech. PS: V krabičce najdete dvě tabulky čokolády. Jednu tabulku si dejte hned a druhou máte na později!

169
147 Kč bez DPH
Tento produkt je dočasně vyprodaný

PŮVOD ČOKOLÁDY

Peru
Původ bobů
Holandsko
Vyrobeno


Výrobce: Heinde & Verre, Hmotnost: 70 g

Složení

Kakaové máslo 37%, sušené mléko, řepný cukr, slunečnicový lecitin. Minimální obsah kakaového másla 37%.

Poznejte čokoládovnu

Heinde & Verre

Představujeme vám čokoládovnu z holandského Rotterdamu Heinde & Verre. Název čokoládovny znamená „blízký & vzdálený“ a vznikl na základě myšlenky používání ingrediencí od místních holandských „blízkých“ farmářů v kombinaci s kakaovými boby ze „vzdálených“ exotických zemí. Čokoládovna si zakládá na pomalém a kvalitním zpracování surovin a jejich čokolády z grand cru kakaových bobů, tak mají přirozeně plnou chuť.

Jak sami čokolatiéři říkají: „Výroba té nejlepší čokolády je otázkou precizní práce, která vyžaduje čas a pracovní nadšení“. V továrně v Rotterdamu boby ručně přebírají a pro každý druh kakaa mají specifický pracovní a výrobní postup. Heinde & Verre čokolády odpočívají (staří) minimálně po dobu tří měsíců, získají tak komplexní chuť.

V portfoliu čokolády objevíte single origin tabulky i blendy. Single origin čokolády odhalují typický charakter jednoho použitého druhu kakaa dané plantáže. Blendy vám představí čokolády z namixovaných bobů, které mají plnou vybalancovanou chuť.

Čokoládovna používá kakao získané přímo od farmářů a na každé tabulce najdete mapu s přesným označením původu bobů. Od farmářů vykupují kakao za „férové“ ceny a podporují tak poctivý obchod a dobré pracovní podmínky, jak pro pěstitele, tak i pro jejich zaměstnance.

Ochutnat můžete čokolády z Bali, Peru nebo Brazílie. Za několik svých tabulek získali Heinde & Verre také několik světových ocenění.

Všechny čokolády od Heinde & Verre

Podobné čokolády

DALŠÍ SKVĚLÉ ČOKOLÁDY

Amedei

Toscano White

29% bílá čokoláda s pistáciemi 50 g
169

Amedei

Toscano White

bílá čokoláda 50 g
169
Nejprodávanější
Willie's Cacao El Blanco 36% bílá čokoláda 50 g

Willie's Cacao

El Blanco

36% bílá čokoláda 50 g
95
Bio
FRIIS-HOLM WHITE 40% bílá čokoláda Ekvádor 100 g

Friis-Holm

White Ecuador

40% bílá čokoláda 100 g
299

Friis-Holm

White Nibs

40% bílá čokoláda s kakaovými boby 100 g
299