339
ks
Novinka
Heinde & Verre Dutch Blend DUO degustační sada 140g

Heinde & Verre
DUTCH BLEND DUO
degustační sada 2 x 70 g

Skladem 19 ks

V DUO balíčku dvou vynikajících tabulek od Heinde & Verre z holandského Rotterdamu, najdete jednu mléčnou a jednu hořkou čokoládu. V obou případech ochutnáte bean to bar čokolády, které jsou blend bobů z Indonésie, Dominikánské republiky a Peru. Geniálně namíchané kakaové boby, tak aby byla chuť čokolády vyvážená a nezapomenutelné. V každé ze dvou krabiček na vás čekají dvě tabulky (takže vlastně máte v balíčku hned čtyři čokolády:-)).

339
295 Kč bez DPH
ks

PŮVOD ČOKOLÁDY

Blend
Původ bobů
Holandsko
Vyrobeno
Poznejte čokoládovnu

Heinde & Verre

Představujeme vám čokoládovnu z holandského Rotterdamu Heinde & Verre. Název čokoládovny znamená „blízký & vzdálený“ a vznikl na základě myšlenky používání ingrediencí od místních holandských „blízkých“ farmářů v kombinaci s kakaovými boby ze „vzdálených“ exotických zemí. Čokoládovna si zakládá na pomalém a kvalitním zpracování surovin a jejich čokolády z grand cru kakaových bobů, tak mají přirozeně plnou chuť.

Jak sami čokolatiéři říkají: „Výroba té nejlepší čokolády je otázkou precizní práce, která vyžaduje čas a pracovní nadšení“. V továrně v Rotterdamu boby ručně přebírají a pro každý druh kakaa mají specifický pracovní a výrobní postup. Heinde & Verre čokolády odpočívají (staří) minimálně po dobu tří měsíců, získají tak komplexní chuť.

V portfoliu čokolády objevíte single origin tabulky i blendy. Single origin čokolády odhalují typický charakter jednoho použitého druhu kakaa dané plantáže. Blendy vám představí čokolády z namixovaných bobů, které mají plnou vybalancovanou chuť.

Čokoládovna používá kakao získané přímo od farmářů a na každé tabulce najdete mapu s přesným označením původu bobů. Od farmářů vykupují kakao za „férové“ ceny a podporují tak poctivý obchod a dobré pracovní podmínky, jak pro pěstitele, tak i pro jejich zaměstnance.

Ochutnat můžete čokolády z Bali, Peru nebo Brazílie. Za několik svých tabulek získali Heinde & Verre také několik světových ocenění.

Všechny čokolády od Heinde & Verre

Podobné čokolády

DALŠÍ SKVĚLÉ ČOKOLÁDY

Willie's Cacao

Chulucanas Gold - Peru

70% hořká čokoláda 50 g
95

Valrhona

Noir & Lait

degustační sada 5 x 70 g, 350 g
480

Black River Chocolate

Peru hořká

72% hořká čokoláda 100 g
99

Willie's Cacao

Peruvian Black, Chulucanas 100%

100% čokoládový váleček 180 g
199