O Čokoláda.cz

Vítáme Vás v internetovém obchodě Čokoláda.cz, zaměřeném na kvalitní čokolády. Pod pojmem kvalitní si ale každý (a především výrobci čokolády) představí něco jiného. My pod pojmem kvalitní chápeme čokolády, které jsou vyrobené takzvaně od bobu (Bean to Bar - čokoládovna kontroluje celý výrobní proces od pěstování kakaovníku, nekupuje již hotovou čokoládovou hmotu), obsahují pouze kvalitní ingredience (žádné přidané tuky, dochucovadla, umělé příchutě atd.) a především skvěle chutnají.

I u čokolády většinou platí, že se dá vyrábět buď kvalitně, nebo ve velkém množství. Proto do našeho sortimentu vybíráme především malé rodinné čokoládovny z různých zemí (už dávno neplatí, že kvalitní čokoláda se vyrábí jen ve Švýcarsku nebo Belgii), které kladou velký důraz na kvalitní suroviny a správný proces výroby a umísťují se na různých mezinárodních soutěžích čokolád (tou nejslavnější je britská Academy of Chocolate). Především ale vybíráme čokolády, které nám moc chutnají. Každou novou značku nejdřív důkladně ochutnáme a pak teprve se rozhodujeme, jestli ji budeme dovážet.

Kromě e-shopu pořádáme také degustace čokolády a otevřeli jsme první obchod s čokoládou.

 

Vstup do světa čokolády.. Čokoládová kancelář při focení čokolád.

O chod elektronického obchodu se stará tým lidí, kteří rádi mlsají dobrou čokoládu. Soustředíme se na to, aby si v našem obchodě přišly na své různé skupiny návštěvníků. Máte chuť na čokoládu? Chcete věnovat Vašemu blízkému originální a sladký dárek? Jste firma a chcete poslat sladkou odměnu svým zaměstnancům, zákazníkům nebo obchodním partnerům? Jsme tu pro Vás. Firmám nabízíme dlouhodobou spolupráci - více informací naleznete v sekci "Nabídka pro firmy".

Zajišťujeme on-line objednávky včetně možnosti plateb přes internet a následné doručování čokoládových produktů po celé České republice. Všechny produkty máme skladem, s pomocí kurýra můžeme po Praze doručit Vaši zakázku v den objednávky!

Nakupování v našem obchodě je velmi snadné. Z pohodlí Vašeho domova si vyberete čokoládový výrobek v našem virtuálním obchodě, způsob balení (vyberte si balicí papír nebo dárkovou krabičku podle Vašeho vkusu!), uvedete adresu, kam má být zásilka doručena, vyberete si způsob doručení, zadáte kontaktní informace a my vše zařídíme za Vás. Pro perfektní dárek můžete k balení přidat i ručně psaný vzkaz nebo přání na luxusním papíře.

Věříme, že i vy budete s našimi službami maximálně spokojeni. 

Máte-li dotazy, kontaktujte nás

Možnosti plateb: VISA Electron VISA MasterCard Maestro

Verified by VISA MasterCard SecureCode


© 2020, všechna práva vyhrazena cokolada.cz   |   Facebook  |  mapa stránek