Prodej skončil

Raaka Chocolate
V BOTANICKÉ ZAHRADĚ
degustační sada 3 x 50 g, 250 g

Vydáme se s čokoládami tentokrát na výlet do botanické zahrady a to rovnou do New Yorku. Květinová voňavá sada čokolád z limitované edice od čokoládovny Raaka spolehlivě nahradí i puget pravých květin. V balíčku najdete tři tabulky. Jednu s ibiškem a skořicí, druhou s jamínem a mátou a třetí je s růží a kardamomem. Přejeme vám krásný květinový zážitek.

Prodej skončil

CERTIFIKÁTY A OCENĚNÍ

Čokolády které nabízíme získávají celou řadu ocenění, ani čokolády v sadě V BOTANICKÉ ZAHRADĚ od Raaka Chocolate nejsou vyjímkou. Získala tato ocenění a certifikáty:

Vegan

Vyberte si z široké nabídky veganských tabulek. V sortimentu máme kromě těch certifikovaných i celou řadu hořkých čokolád s příchutěmi, které jsou z podstaty věci také veganské bez živočišných přísad.

Palm Oil Free

Tato čokoláda je 100% bez palmového oleje. Tím přispíváme k ochraně tropických deštných lesů v jihovýchodní Asii, Africe i Jižní Americe, a chráníme tak životní prostředí místních obyvatel, rostlin i živočichů.

Poznejte čokoládovnu

Raaka

Čokoládovnu Raaka najdete v New Yorku, konkrétně v Brooklynu. Největší zajímavostí této čokoládovny je proces zpracování kakaových single origin bobů, které v Raace nepraží, ale vyrábí tzv. “unrosated chocolate”. Jak sami říkají, proti pražení nic nemají, ale baví je více ovocná a zároveň autentická chuť “syrových” bobů, která vzniká právě pokud se kakaové boby neupraží. Používají kakaové boby z Tanzanie z Kokoa Kamili, Dominikánské republiky nebo Peru. A až budete v New Yorku, tak určitě nevynechejte exkurzi v této čokoládovně, stojí to za to.

Všechny čokolády od Raaka